Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludt este a babátok? 6...

Hogy aludt este a babátok? 6 hós lányom, aki eddig egyszer kelt hajnal 3-4 körül, tegnap éjjel óránként, de csak ivott és vissza is aludt.

Figyelt kérdés

De mikor 4-kor kelt, sehogy nem aludt vissza, játszani kellett vele, járkálni a lakásban mint ahogy nappal, és 1 óra múlva tudott vissza aludni.

Ugye nem marad így???

Reggel pedig bementem mert hangosan sírt, de mikor megláttam a szeme csukva volt, szerintem még aludt, aztán a cumit visszaadtam és utána is sírt de a szeme csukva volt, felvettem és sokára vígasztalódott meg nagyon.


2009. márc. 25. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is fura volt az éjjel, már vagy két hónapja átalussza az éjszakát, de most éjjel felkelt éjfélkor is, meg 4kor is enni... meglepődtem rendesen.


3 és félhós manó anyukája

2009. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyemkor azt szokták mondani, hogy biztos a fogzás...:)

az enyém is 6 hónapos, volt egy hosszú időszak, amikor 5-6szor kelt (nem evett), volt hogy óránként, félóránként.

kamillagolyócskával sikerült ezt mérsékelni.

De lehet, hogy csak a fornt miatt....

2009. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is fél évesek vagyunk és 2 napja ugyan ezt csinálja! Ráadásul nappal sem alszik, és nagyon nyügös emiatt! Nekem is azt mondják, hogy a foga miatt.
2009. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!