Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első nyaralás a babával? Mire...

Első nyaralás a babával? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Augusztusba mennénk, akkor 10 hónapos lesz fiam.

Balcsira vagy Velencei tóra megyünk anyósomékkal.Csak nem látom még hogy lesznek a napok...mert gondolom őt nem lehet bevinni a vízbe, én meg szoptatok, és ha bemegyek, akkor szoptatás előtt jó lenne lemosakodni, nem?

Eddig főztem neki, de most lehet kéne vinni üvegeset?

És ha nem megyünk be a vízbe,akkor a parton ücsörögjünk majd az árnyékban és ott játsszunk?

Akiknek már van tapasztalat kérem írja le, mert én még nem látom át hogy lesz...köszönöm:)


2011. jún. 24. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetne bevinni???


Te is nyugodtan bemehetsz, nem kell streilizálni meg ilyesmi:-))))

Viszel üveges kaját és kész.

2011. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a védőnő, hogy csak óvatosan az ilyen vizekkel...mondjuk én sem értettem annyira.
2011. jún. 24. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtam fürödjetek, és érezzétek jól magatokat, ha nem hideg a víz, imádni fogja:)! Mi is ennyi időssel mentünk először nyaralni, az a lényeg, hogy nagyjából tarsd az itthoni napirendet, aludjon nyugodtan napközben is, amúgy meg csak jót fog tenni mindkettőtöknek a kikapcsolódás! A bébiételtől pedig szintén nem lesz baja, ha pár napig azt eszik, nyugi:)!
2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugdtan menjetek. Az én lányom 5 hónapos volt mikor elöször fürdött a velencei tóban!A gyerekorvosunk mondta, hogy nyugodtan! Persze szoptatás előtt lemostam a mellem. Viszel üveges kaját, gondolom nyaralás alatt nem akarsz főzni. Mi vettünk ilyen napsátrat (vagy hogy hivják) és játszószönyeget, meg játékokat. Nagyon jól elvolt.

Egyébként mikor először nyaralni voltunk vele, akkor 3 hónapos volt. és élvezte nagyon.

2011. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi nektek.

És akkor vigyek mondjuk egy kulacs vizet, amivel lemosom a mellem, ha mondjuk ott kell szoptatni?

2011. jún. 24. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mellmosás túlzás, én soha nem csinálta, de ha neked így megnyugtatóbb, akkor vigyél csapvizet.


1. voltam

2011. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az állóvíz jobb,mint a medencei,nincs teli klórral,ami árthat a kis bőrének!Menjetek csak pancsolni,te is-ő is,ha szopi akkor,akkor ha gondolod öblítsd le a cicit,de azért olyan helyeken is van mosdó,nem kell ezért külön egy kulacs víz,üveges kaját meg adhatsz neki nyugodtan.Azért azt előtte kóstoltasd meg vele,h megeszi-e.Csak annyira ügyelj,h a kb napirend megmaradjon neki,ne boruljon fel,mert a környezet csak idegen lesz neki.Nálunk nagyszülők vidéken 2 hós kora óta havonta úgy egy hétre megyünk hozzájuk,csak a napirend betartása a fontos én úgy veszem észre rajta,perzse azért az más,mint a nyaralás némileg.Vidd el neki a saját takaróját,rongyiját,azzal aludjon ez fontos!!!
2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek:)
2011. jún. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!