Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire figyeljek 1 éves babával...

Mire figyeljek 1 éves babával való nyaralás kapcsán?

Figyelt kérdés
Akik már voltak nyaralni egy évessel, kérem azok írjanak.Augusztusba megyünk Balatonra, akkor lesz 1.Mit ne felejtsek otthon, hogy telik egy nap, kaját hogy rendezzek stb.Hálás köszönet érte!
2010. márc. 22. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem csak 8 hónapos volt a babám, mikor Balatonon voltunk, de én arra figyeltem, hogy a napirendje be legyen tartva: fürdés - evés - alvás mindig ugyanakkor, mint otthon. Ezt magam miatt is csináltam, hogy ha hazaérünk, ne legyen minden felborulva. Én akkor csak bébiételt adtam neki, hogy ne kelljen turmixgéppel, kistálakkal, mosogatással vesződni. Ott nem forraltam neki a vizet, hanem babavizet adtam neki.

1 évesnél annyiból más a szitu, hogy ő már eheti, amit ti. Ha normális helyen esztek, abból ő is kaphat.

Vidd magaddal a kedvenc játékát, az fontos :)

...és a szokásos napi dolgok: gyógyszer, naptej, pelenka, ruhák, törölköző, stb.... Írj listát a csomagoláshoz!

2010. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi akkor voltunk, mikor 9hós volt. Szerintem 1 évesen talán már egyszerűbb. Hotelbe mentek vagy nyaralóba?

Mi hotelben voltunk, vittünk vízforralót és egy kis tálat-így melegítettem neki a kajákat. Bébiételt vittünk és pépeket, ezekkel volt a legegyszerűbb. Pelust, ruhákat és persze a fél szobáját.:) Alváshoz a takaróját, textilpelust alá, a plüssállatkáját és a fejvédőjét. Sosem aludt máshol, és otthonossá akartam tenni az ottani ágyat. Sikerült, olyan jókat aludt benne szerencsére.

Vittünk neki fürdőköpenyt, vékony sapit úszás utánra, és jó sok játékot. Én is listát írtam, kb. egy héttel előtte kezdtem, a napi rutin kellékeiről, nehogy kimaradjon valami. :)

A napirendet próbáljátok tartani, és akkor remélhetőleg nem lesz gond.

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!