Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldi nyaralás, bubimentes...

Külföldi nyaralás, bubimentes ásványvízből kapott tápszert (sírt:éhes/szomjas volt, cici meg üres), kb 80 ml-t evett meg, aludt egyet majd mindet kihányta. Csak forralt vízből lett volna szabad? Mire figyeljek? Mit rontottam el? Teendők?

Figyelt kérdés
Életében eddig három napon át kapott tápit, míg kórházban voltam, semmi baja nem volt tőle. Most öt hónapos. Most elaludt, de már négy órája ette meg a tápit, mégsem kért cicit azóta.Rossz kedvű,bágyadt.
2011. aug. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Láza nincs? Talán megfázott a klímától, vagy a nagy meleg megártott neki? Van nálad egyébként valamilyen gyógyszer?

Viszonylag steril az ávíz is, ha tudod inkább forrald és az üvegét is sterilizáld ki. Ilyen tápszert kapott eddig is? Ha még hányna, vagy hasmenése lenne, vagy láza, én keresnék egy gyerekorvost.

Egyébként nálunk is egyszer volt, hogy sugárban kijött neki a tápszer. Egy alkalom nem mérvadó, ha más tünet, gond nincs, de ahogy írod bágyadt is.

2011. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell forralni az ásvány vizet, ha frissen bontod meg, de másnap már forralni kell! A tápszer port hűtőben kéne tárolni, mert a melegben a por is elromolhat. Inni keltsd fel, vizet vagy teát cukorral adj neki hogy igyon, ki ne száradjon. Lehet valami vírus lappang benne. Merre vagytok?

Bébi kaját adhatsz neki ha nincs tejed, alma püré, vagy tejpép, az sűrű, nem bukja ki.

De lehet tej allergiás azért hányta ki, sok minden lehet!

2011. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Teneriffén vagyunk,a bágyadtságot majd figyelem,tekuntve,hogy ma egy órával később is feküdt le a sétánk miatt,lehet,hogy csak elfáradt..Ua a tápszer,Beba. Eddig csak cicit kapott,gondoltam,otthon megkezdjük az akmázást,már kocsányon lógnak a szemei,ha eszünk.Nyűglődött a cicin,megkapta a másikat is,majsmd megnyomva egyikből sem jött csak pár csepp,ezért nxmyitittam tápis zacsit...
2011. aug. 9. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 óra ébrenlét, náluk sok, a bágyadtság betudható neki. Remélem nem lesz gond. Te is pihenj, igyál sokat, hogy legyen tejed!
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!