Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell elhelyezni egy...

Hogyan kell elhelyezni egy újszülöttet a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Ilyen kocsink van: [link]

Teljesen vízszintesig dönthető, de ott van benne az a sok biztonsági öv madzag, ami nyomná a babát. Az úgy jó, ha döntött pozícióban bele rakjuk a mózest és úgy bele a babát? Van hozzá autósülés is, de egyébként annak mi értelme van, ha a kocsira van csatlakoztatva? Mert abba a pici nem tud vízszintesen feküdni, csak ülve. Akkor hogyan rakjuk bele ha megszületik?


2011. jún. 24. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
a mózes vízszintesen legyen. Az autósülésnek az az értelme, hogyha autóztok és út közben kiszálltok, kiemeled a babát hordozóstól és csatlakoztatod a kocsira. Nem kell felébreszteni, kézben cipelni külön a hordozót vagy csak a babát. Ugyanis a nyeklő-nyakló gyereket+csomagot elég nehéz cipelni, hordozóban meg esetleg elnézeget.
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mózeskosárral beleteheted.

Amúgy a hordozót azért lehet rátenni, mert ha autóval mentek valahova, és pl. elalszik a kocsiban, a hordozóban a baba, akkor a felébresztése nélkül, az üléssel együtt a babakocsiba lehet tenni. Amúgy a hordozóban amúgy is 3 hónapos koráig fél, később másfél órát lehet benne maximum!

2011. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, így már értem :)
2011. jún. 24. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló kocsink van,eleinte a mózesben feküdt,de hamar kinőtte,utána egy plédet terítettem alá,így nem nyomta semmi.
2011. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig terítek alá plédet, és így nem nyomják a cuccok, békésen alszik általában séták közben, ha nyomná, akkor biztos nem így lenne. Azért már az elején jól eligazítottam a védőbigyuszokat a szélére, és ha középen van, majdnem nincsenek is alatta, pici a babuci. :)

2 hós baba anyukája

2011. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kocsim van, csak olíva-pisztácia.Én úgy csinálom, hogy az öveket kihúzom a kocsi oldalába/amennyire tudom/, beleteszem a mózest, a mózesbe pedig plédet hajtok.Annak a fogantyúit meg betűröm a kocsi oldalába.Így nem nyomja semmi a hátát!
2011. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!