Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Penny-s" ásványvízet ihatja...

"Penny-s" ásványvízet ihatja 15 hónaposom rendszeresen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel ihatja a csapvizet is.
2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ásványvíz, mint a többi, csupán nincs neve... Tisztítva (vastalanítás, esetleg ásványi anyagok szűrése)ugyanúgy van, szóval ihatja.
2011. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk tegnap olyan víz jött a csapon, hogy még a kezemet sem mertem volna benne megmosni... szóval ennyit a csapvízről...

A kérdezőnek: hasonlítsd össze az ásványi anyag tartalmát egy olyan ásványvízzel, amit ajánlanak babáknak is pl. Szentkirályi, szerintem sok különbség nem lesz...:)

2011. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A "rendszeresen" szóval van a probléma. Félre értés ne essék nem vagyok a megrögzött egészségesség nagykövete, amit hallok összevetem a logikámmal és az alapján döntök így vagy úgy.


Szóval tőlünk okosabbak azon a véleményen vannak, hogy nem egészséges, ha rendszeresen egyfajta ásványvizet iszunk. Az összetételük alapján, egy egy ásványi anyag szintje ezáltal megugrik a szervezetünkben még egy másik lecsökken. Ezért jó azokat is váltogatni.

2011. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a babavizen kívül egyik ásványvzet se ihatja rendszeresen és nem is szabadna még neki ilyet adnod, max néha. akkor már csapvíz. ugyanis nitrát van az ásványvizekben amik a babáknak, gyerekeknek nem jó
2011. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 24. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma 15:23-nak: A szentkirályiban nem mutatható ki nitrát, most olvastam el az üvegen és amúgy is ajánlják babáknak. Ilyen, babáknak ajánlott még a Jana és az Óbudai Gyémánt is. Egyébként nálunk is olyan a csapvíz, hogy max felforralom teának, de natúr nem adnám neki. Az én lányom 18 hónapos és szomjoltó italnak Szentkirályit adok neki, szinte mindig. Azonkívül természetes gyümölcslevet, teát (általában csapvízből forralva) adok neki.
2011. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én a csapvízre szavazok, szerintem ezek a 50-60 fointért kapható "ásványvizek2 sem mások

40 éve csapvizet iszom, Bp-en

2011. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 15:54 igen, teljesen igazad van, mi is azt vettünk a babámnak, de az nem babavíz? vagyis nincs ráírva?
2011. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A Jana vízből van sima Jana és Jana Baby is! Akkor a 15 hósnak a simát is adhatnám már ugye? Csapvízet is adtam már, de még túlnyomórészt forralva lehűtve...

2011. jún. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!