Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes, eddig rendsze...

34 hetes terhes, eddig rendszeresen ittam a szénsavas ásványvizet mert a tisztát nem birtam inni, ezért még vegyittem fele-fele Most lesz e baja a babának emiatt akkor?

Figyelt kérdés
valaki azt álitotta hogy azért nem ajánlott szénsavasat inni, mert a vér sokkal hamarabb megköti a szén-dioxidot ami a szénsavasban van, mint az oxigént, így nem jut annyi oxigén a babához.Ti mit szoltok ehez ?Ez igaz E?
2011. máj. 22. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegig a sensavasat ittam,egeszseges kisfiam szuletett,majd kicsattan :D.

Nem kell mindent ennyire komolyan venni!

2011. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végig kívántam a szénsavasat,és ráadásul nem is vizet,hanem az üdítőket,ami ugye pláne "nem jó",és kutya baja sincs a kisfiamnak.
2011. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is csak szénsavasat tudtam inni, a gyümölcslevektől hányingerem volt és égett a gyomrom. Makk egészséges a fiam.
2011. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is csak a bubis ásványvizet iszom meg, terhességem alatt is csak azt ittam, meg ha megkívántam, akkor kókát is, és semmi baja a 2 és fél hetes kisfiamnak. Ne vegyél mindent ilyen komolyan!
2011. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, ilyet is csak a "terhesrendőrség" (hivatásos ijesztgetők) szoktak mondani. Semmi baja nem lesz ettől a babádnak! Egyedül azt érdemes nézni, hogy az elfogyasztott ásványvíznek (akár szénsavmentes is) ne legyen magas a nátriumtartalma.
2011. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!