Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hánynak ünnepli a babája ma,...

Hánynak ünnepli a babája ma, napokban a szülinapját? :-)

Figyelt kérdés

Enyém ma 1 éves, olyan boldog vagyok, sokat vártam rá.

Már elindultunk, de még nem megyünk állandóan, viszont mint az őrült mászunk. :-) Eszünk minden félét. Veletek mi újság. Ugye milyen gyorsan elröpült az idő?

Annyit gondolok a napokban a szülésre, a terhességre, nem bánnám ha tavaly ilyenkor lenne. Ti nem agyaltok ilyenen?

:-)


2011. jún. 24. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Már elindultál te is?

Amúgy a babám 3 nap múlva lesz egy éves. Tényleg hamar elment ez az év. Miért akarnám, hogy újra a hasamban legyen? Inkább várom, hogy menjen és beszéljen.

2011. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam ma 4 éves:)

Olyan furcsa, hogy már ovis nagyfiú, mintha csak most született volna:)Imádom!

Boldog szülinapot Nektek is!

2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De örülök a kérdésnek! (én is ezt szertettem volna kérdezni)Az én kislányom is pont ma 1 éves! :) Hogy elrohant ez az év, igaz? :)
2011. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tegnap egész nap nosztalgiáztam, hogy mi volt pont 1 éve. Tegnap este 8 körül röhögtem ezerrel, majd eszembe jutott, hogy tavaly ilyenkor az OTT-tól fetrengtem. :D

Holnap lesz a szülinapi party, most csináljuk a dekort. :D Elhoztuk a tortát is. Cumisüveg alakú.Tök jól néz ki. Ti mikor ünneplitek?

Utsó voltam.

2011. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam vasárnap lesz 1 éves. Én nem csak mostanában, hanem egész évben sokat gondoltam a terhességemre és a születésére, van mikor meg is könnyezem. Annyira boldog voltam akkor... Persze most is, de ez most már egészen más, hogy itt van nekünk teljes valójában. Annyira fantasztikus kissrác. Hisztis, akaratos, de úgy tud nézni, mosolyogni, ölelni, szeretni hogy tényleg meghalnék érte. Az érkezésével igazi értelmet nyert az életem. Szeretem mindennél jobban.

Mivel vasárnapra esik a szülinapja aznap tartjuk. Együtt a 2 nagymamával, a nagypapával, dédimamával, hugommal, párom tesójának családjával és mi szülők. Már alig várom. Szerintem sírni is fogok a boldogságtól.

Boldog szülinapot mindannyiunknak!

2011. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem is irtam vissza nektek! Boldog szülinapocskát a babócáknak! :-) Csak annyira el voltam a hétvégén havazva hogy nem is jutottam ide. És ma jutott az eszembe hogy kiirtam ezt a kérdést egy hete és még nem is néztem a válaszokat.

Mi is vasárnap ünnepeltük. 5 tortát kapott a pici fiam és bizony azoknak örült a legjobban. Volt focilabdás is 2. Rögtön elakarta dobni őket, olyan aranyos volt.

2011. júl. 3. 13:34
 7/11 A kérdező kommentje:

6.24- 19.50-es

Hánykor szültél? Mikorra lett meg a kislányod? Könnyű volt?

Én 3-kor mentem be 1 ujjnyival. Inditott volt. Egy tabi a méhbe, 4 után már fájások, 5 után már nagyon fájások, 6-kor már majd belepusztulok 6.45 kibújt. :-)

2011. júl. 3. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi! Most látom, h írtál.


Én 23-ra voltam kiírva, 11-kor ctg, semmit sem mutatott. Dokim magzatvizet nézett, megvizsgált, majd mire kiértünk a kocsihoz akkor jött az első fájás. Kerek 4 percesekkel kezdődött, majd haza, zuhi, stb... mire beértünk 3 percesek lettek, szűk 2 ujjnyiról nem tágultam, OTT, burokrepesztés. 22:30 Eda, hátha segít utsó mentsvárként, majd semmi. 00:30 (ez már 24) doki megvizsgált, semmi változás, kézzel kitágított, (semmit sem éreztem hála az EDA-nak) de mire eltűnt a méhszáj, és 4,5 ujjnyira kitágultam, a kislányom szíve kezdte feladni. Toltak a műtőbe, majd 00:54-kor meglett az én Szépségem. 11,5 órát vajúdtam, OTT után nem sokkal estem össze a fájdalomtól, semmire sem emlékszem.

Muszáj volt a császár, 3x tekerte maga köré a köldökzsinórt, így az összesen 27!!!! cm volt csak.

Te hol szültél?

2011. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most én bocsi, de nem voltam két hétig. :)


Akkor kemény lehetett neked, nektek. De az a fő hogy végül minden rendben lett. :)

Én Szlovákiából vagyok.

2011. júl. 20. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyaralni voltatok? Mi idén még kihagyjuk. Talán jövőre. :)

Lánykám 4-5 napja nem igazán akar ebédelni! :S Mára meg kibújt a 4. rágófoga. :)

2011. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!