Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha császárral szülted kis...

Ha császárral szülted kis korkülönbséggel a többedik babádat, hazajövetel utáni napokban,2-3 hétben melyek voltak azok a tevékenységek, amelyeket a heg miatt mellőzni kényszerültél?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy a nagyobbat nem bírtad felemelni az etetőszékbe, nem bírtad beletenni a kádba, stb. Hogyan oldottad meg ezeket a helyzeteket?
2011. okt. 17. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
van apja a gyereknek ;)
2011. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
ja meg nyugdíjas nagyanyja ...
2011. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az első-kéz hozzászólással ne törődj, vannak ilyenek.

Nekem mindkét gyermekem császármetszéssel született, 22 hónap korkülönbséggel. A nagyot, aki 14,5 kg volt akkor kb 2 hétig nem emeltem, de azon kívül mindent megcsináltam, amire volt időm. Ha a nagyot pelusozni kellett megkértem h feküdjön az ágyra, öltözésnél segített.

Sajnos nem minden család teheti meg, h apuka otthon maradjon, így is örültem, hogy amíg a kórházban voltunk-másfél hét-addigra elengedték. A nagymamák pedig a főzésben segítettek, de effektíve itt nem voltak. nyugi, jön majd magától minden, én a műtét után pont egy héttel már fölmostam, vasaltam, stb.

2011. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
első kettő vagyok - kedves harmadik, nem értem a problémádat, a gyereket az apja és a nagyanyja emelgette...ennyi ;) - mi így oldottuk meg, ha nem tetszik, akkor az a te problémád, nem a miénk ;)
2011. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amúgy apukának nem kellett otthon maradni, mert akkor fürdik a gyerek, amikor már itthon van
2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már akinél az apuka már otthon van fürdetésre... Nálunk nem biztos. Ha ilyen könnyű lenne a megoldás, hogy nagymama meg apuka, akkor nyilván nem írtam volna ki a kérdést. A 3. válaszolónak köszönöm.
2011. okt. 17. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem értelek, megkérdezted, hogy oldottuk meg a helyzetet, leírtam, most szégyelljem magam, mert van nagyi és van apuka, aki hazaér?
2011. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Akkor nem ilyen stílusban kellett volna leírnod. De azt hiszem, hogy mi már "találkoztunk" egy másik kérdésnél, Te még az élő fába is szeretsz belekötni, ezt élvezed! Bolhából elefántot...

Kérdezőnek: szívesen :)))

2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

két fél mondatból leszűrsz egy stílust? jó vagy :D


melyik másik kérdésre gondolsz? elég ritkán írok ebbe a kategóriába és rajtam kívül van még 5ezer azonos százalékos válaszoló

2011. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

örülök, hogy ilyen jól elvagytok egymással.

Kedves sokat válaszoló anyuka. Ne szégyeld magad, amiért időben otthon van apuka. Én csak azt írtam, hogy ha ennyire könnyű lenne számomra a válasz, biztosan nem írtam ki volna erről kérdést.

2011. okt. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!