Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom elkezdett harapni,...

Edus83 kérdése:

Kislányom elkezdett harapni, még cicizik,8hós mult, de már félek oda adni neki. Már vérzett is cicim, határozottan mondom neki, hogy Nem! Ilyenkor nem is adom oda egy idejig mit tehetnék még? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak még nincs foga, de amikor 8 hónapos volt elkezdte marni, csípni, karmolni a mellemet, főleg a mellbimbómat szopizás közben. Egyszer csak elkezdett egyre kevesebbet szopizni és egyre többet "játszani" vele. Elválasztotta magát:((
2010. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Itt érdekes válaszok vannak én is köztük vagyok:-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy elég mélyen legyen a melled a szájában. Ha így van, akkor nem tud harapni. Általában a szopi végén, amikor már kezd kicsúszni a cici szájukból akkor szoktak harapni. Ilyenkor el kell venni a mellet és újra jól kell visszaadni. Próbáld minél közelebb húzni magadhoz a babádat és ügyelni, hogy ne nagyon csússzon ki a melled. Ez néha nehéz, mert ösztönösen tolnád el magadtól a babát a fájdalom miatt, de pont ilyenkor tudnak harapni.
2010. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én belehalnék,ha már leszokna a cicizésről,de éjel is ugyan úgy 3óránként sír és keresi:)cumizik rajta,tudom nem kéne engedni,mert nagyon fáradt vagyok,de imádom ezen felül.
2010. okt. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!