Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha azt veszem észre, hogy az...

Ha azt veszem észre, hogy az őszibarack csikarja babám hasát, akkor nem szabad adni neki tovább? Most kóstoltatom. Vagy továbbra is haladjak vele, és majd megszokja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt javasolnám, hogy ne kínozd a gyereket. Nem túl jó felfogás az, hogy majd megszokja mert ilyen elven bármit bele lehetne tömni.

Nem tudom hol tartotok a hozzátáplálásban, de lehet, hogy a barackra később kéne sort keríteni mikor kicsit megedződik az emésztőrendszere, mert most egyértelműen nem bírja. Ha később sem bírja akkor pedig felejtsétek el.

2011. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az elején tartunk, még kezdő vagyok.

2011. jún. 24. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az elején tartok a hozzátáplálásnak. Barackkal kezdtük, ill. Szentkirályis baracklével. Hasmenése nem lett, de a napi 1 kaka helyett 3 lett, így inkább hagytam. Nem is nagyon ízlett neki.

2 napja almapürét eszik, még furcsa neki, de gond nélkül megeszi, és a pocakja is rendben van tőle. Szerintem se kínozd, majd ha már eszik más fajta gyümölcsöket, esetleg keverhetsz bele néhány kockát, hogy azt is szokja, de önmagában ne add.

Annak a babának nagyon jó a barack, amelyiknél kakálási gondok vannak. A szomszéd kisfiú ilyen volt, mióta barackpürét eszik, lelkendezve mesélte az anyukája, hogy minden megy gond és erőlködés nélkül, minden nap. :)

2011. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Pont amiatt kezdtem a barackkal én is. Szorulása van. És utána volt tőle kaka, de úgy láttam csikarja a hasát. Szóval jó is meg nem is. Ezért nem tudom mi legyen. Mert mostanában borzasztó kemény a kakija és nagyon megszenved vele. Mi legyen? Hogyan tovább? Amúgy neki sem nagyon ízlik :) Bár még csak 2 napja kapja.
2011. jún. 24. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legkorábban 2 hónap múlva adj neki egy keveset, hátha addigra megedződik a többi ételtől, mert lehet, hogy alapból nem érzékeny rá, csak még kicsit sok az emésztésének.

Ha akkor sem bírja akkor viszont felejtsétek el.

2011. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!