Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldod meg a nyarat 2...

Hogy oldod meg a nyarat 2 évessel nagyszülők és minden segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Július 5.-én lejár a gyed.

Igényeltem a gyest és jeleztem a fönökömnek hogy jövök dolgozni 6 órában, de mivel a munkaköröm olyan jellegű volt így itthon is tudok dolgozni.

Elöször beleegyezett, aztán mondta bent van rám szükség így be kell járnom. Igen ám, de hova teszem a gyerekem?

bölcsibe csak januártól tudják felvenni, nagyszülők nincsenek, a férjem reggel megy, este jön, bébiszittert nem tudok fizetni.

vinnem kell magammal mindennap. Ti hogy csináljátok?


2011. jún. 24. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem csak januártól mész vissza dolgozni, ha már beadtad a bölcsibe?


Mit dolgozol, hogy viheted magaddal a kicsit?

2011. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akor nem marad más, nem tudsz visszamenni dolgozni.

esetleg környékbeli kisgyerekes anyukát kérdezz meg, hogy kevés pénzért nem vállalná-e el a babád

2011. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kevés nagyon a gyes, ezért megyek vissza, meg számítanak rám.

De elöször úgy volt hogy itthonról dolgozom, akkor egyszerűbb lenne minden.

Sajnos fizetni nem tudok senkinek, így is hónap végén mindig kölcsön kell kérni.

2011. jún. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!