Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS? Mit vigyünk Egyiptomi...

SOS? Mit vigyünk Egyiptomi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Segítsetek!17 hós lányommal megyünk nyaralni,Egyiptomba,5*os allinclusive szállodába!Repülővel megyünk!Mi az amit vigyek magammal,és miért nem lehet ott zöldséget,gyümölcsöt,és vizet inni?Akkor a gyereknek jobban járok,ha gyümölcsleveket fogok adni?Lécci válaszoljatok!Mindent amit tudtok,írjatok le!!!Köszönöm
2011. jún. 25. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__afrika


Hátha itt találsz hasznos infót! Jó nyaralást!

2011. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!Lenne még egy olyan kérdésem,hogy palackozott ásványvizet amit ott adnak azt kaphatja?Tudom,h sok hülye kérdést teszek fel,de ez lesz az első nyaralásom nekem is,nemhogy a gyereknek!!!
2011. jún. 25. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg engem!Bocs de még nem voltam ott és nagyon szívesen elmennék.Szerintem ott tudsz vásárolni vízet,jó nyaralás !
2011. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem szabad inni az ottani vizet, nem tanácsos friss, pucolatlan gyümölcsöt, zöldségfélét enni, mert még a csapvízben is lehetnek olyan kórokozók, amiket az ottaniak szervezete gond nélkül legyőz, de a miénk, akik nem vagyunk hozzászokva, képtelen. Sajnos még a legnagyobb óvatosság mellett is nagyon sokan elkapják a hasmenéses bajt... Egy kicsi gyereknél ez még nagyobb veszéllyel jár! Emellett kint most iszonyat meleg van!! Mi januárban voltunk, akkor Hurghadán olyan 25-26 fok volt, voltunk Luxorban, ott 32! Szóval elég necces... Vigyetek mindenképpen erős fényvédőt, azzan naponta többször kenjétek magatokat! A kicsire inkább adjatok még fürdéshez is pólót, kalapot!!! A palackozott vizek jó minőségűek, kizárólag azokat szabad fogyasztani! Ha all inklusív elállásotok lesz, annyit vehettek el, amennyi csak jólesik. Az ételek finomak, bár kissé fűszeresek. Érzékenyebb gyomrúak ezt is megérzik :) De iszonyatosan sokféle kaja van és általában finomak. Ki se lehet használni az all inklusív ellátást. A telepített idegenvezetőknél lehet venni gyomorfertőtlenítő tablettát néhány euróért, Antinal a neve... ezt mindenképp vegyetek, sajnos csak ez hatásos az ottani bacikra! Nektek meg ajánlott valamiféle erősebb alkoholt meginni naponta :)

A szállodák szépek, tiszták... a városok is érdekesek, de a tisztaság ...

ha még érdekel valami konkrétum, írt, ha tudok, válaszolok!

2011. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat,aranyosak vagytok!!Akkor megnyugodtam,hogy palackozott vizet,amit majd kapunk,adhatok neki!azt még tudnátok esetleg,hogy az a ANTINAL nevezetű hasmenést fogó vmit a kislány is kaphatja???addigra majdnem 18 hós lesz!
2011. jún. 25. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Antinal szirup formában is kapható, kimondottan gyerekeknek: [link]
2011. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott, hogy esetleg vészhelyzetre vigyetek néhány üveg ilyet, ha netán a kicsinek hasmenése lenne, hogy tudjatok mihez nyúlni: [link]

Minden szállodában van orvos, ha kell, a recepción tudtok érdeklődni. Jó pihenést!

2011. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!