Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok megtanult...

Amikor babátok megtanult felállni, mindig ott voltatok mellette hogy el ne essen? Vagy azért az esést is meg kell tanulnia?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem,hogy látom hogy esik, és nem kapom el, hanem véletlen esések azért becsúszhatnak??
2011. jún. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sem időm, sem lehetőségem nem volt arra, hogy állandóan mellette ücsörögjek, különben is luxusnak tartom, hogy egy anya mást se csináljon egész nap, minthogy a gyerek mellett legyen. persze, ha láttam, hogy mindjárt elesik, ugrottam, próbáltam elkapni. De bizony azt, hogy hogyan essen úgy, hogy az legkevésbé fájjon, most kell megtanulniuk. amikor majd járni kezd, napi szinten lesznek az esések. Ha mindig elkapják, mert "jaj, szegény", járásnál jönnek a komolyabb ütések, balesetek.
2011. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én mellette vagyok,figyelek rá,elkapom ha esik (nálunk járólap van,elég kemény) de ha a szobában vagyunk,hagyom had essen,puhára esik..sok a hurki+pelus is van :)
2011. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pár hét volt mig meg nem tanult rendesen kapaszkodni ,addig mindig ott voltam ha tehettem, nagyon rossz volt, semmire nem volt idöm, mindig mindenhol felállt és el felejtett kapaszkodni, a járokában is esett nagyokat. most m,ár rendesen kapaszkodik, de mikor tanul meg menni?????????
2011. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!