Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik már használtak Pampers...

Akik már használtak Pampers és Huggies pelenkát is, melyiket ajánlanátok inkább és miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Huggiest, a Pampers se kicsiként se nagyobbként nem vált be. Piciként a kaka folyton kifolyt belőle, nem én voltam a béna, mert más pelusnál nem volt ilyen. Nagyobbnál meg jó formán egyszer belepisilt és már cserélhettem is le.

A Huggies és a Libero vált be, meg később kipróbáltam a Spar-ost, az is jó, nem nejlonos vacak.

2011. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampers. A huggiesból folyt ki többször a cumo, és most ez az újabb fajta meg úgy vettem észre nem is bírja annyira a pisit, hamar átázik.
2011. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a Pamperst UTÁLOM! Iszonyat kiengedi a szagokat és ki is folyt belőle a kaki sokszor. A Huggies újszülött pelenkáját imádtam, de a nagyobb már nem jött be.

Most egy magyar pelenkát használok, imádom és már minden kismama a környezetemben áttért rá. Se szag, se kifolyás se semmi.

2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én végig pamers használom, szeretem az illatát ls nekünk bevált, utánna jött a huggies, de ln azt em szerettem mert átázott
2011. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt használom, és mind a kettőt szeretem, de inkább a Huggiesra szavazok, ha választani kell.
2011. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pampers premium a kedvenc, amúgy a Huggiest is szerettem nagyon, de mostanában folyton átázik! 1-2 órát bír ki és utána az egész ruhát is cserélhetem.
2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaz mi csak narancs pamperst használtunk (kamillás), de annál üvöltött, hogy szedjem le róla, mihelyt belepisilt egyszer.Azt vettem észre annál, hogy nem szívja fel rendesen a pisit és nedves maradt a kis bőre.Újszülött méretben is használtuk, mert kaptunk egy csomaggal, de alig vártam, hogy elfogyjon, mert minden kifolyt belőle.

A huggies-t újszülött pelusként is szerettem és most is.Mostanság a Premiumot vesszük, mert annak gumis a dereka hátul így semmi nem folyik ki belőle.A piros csomagolású viszont sehol nem gumis-vacak.

Annyi csak a hátránya a huggies-nak, hogy a combnál elég keskeny, ergo husisabb combú babáknak nagyobb kellhet belőle, mint a méret szerint.A 3-as pl 9 kilóig lenne jó, de mi már a 4-est használjuk egy hónapja, pedig akkor csak 6,85 kg volt.Most 7.12 kg.

A múlt héten akciós volt a teszkóban a zöld csomagos pelus, azt nagyon szeretem, vetekszik a huggies-zal, nagyon jó a gumírozása, semmi nem folyik ki belőle és szerintem egyáltalán nem vastag.Vettem is 2 csomagot belőle, most úgysincs annyi pontom, hogy 25%-ra megvegyem a huggies-t a DM-ben :)

Elsején 6 hós lesz a lánykám

2011. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam közel 8 kg, de nekünk jó a 3-as Huggies. Egyébként tényleg egy kicsit kisebb mint a Pampers. Eleinte a Pamperst használtuk, a szagát valahogy nem szeretem, de viszont a pisi terén nagyon bevált. Utána a Huggies economy-t használtuk, de most Huggies Premium-ot vettünk, az nagyon jó: sok pisit elbír, nekünk sosem ázott át, esetleg ha nem sikerült tökéletesen ráadni kifolyt az oldalán. A legjobb az benne, hogy a hátulja gumis, így ha van egy kis hígabb széklet az nem folyik ki.
2011. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pampers.Soha nem hagyott még cserben.A Huggiestól 1 nap alatt vörös lett a kisfiam feneke.
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

MInd a kettöt használjuk,maximálisan megvagyok elégedve velük!Balesett néha elöfordul ennél is annál is de ez azthiszem attol is van,hogy a pelusozás miként sikerült.Kisfiam 1 éves és nem mindig hajlandó hanyatt feküdni és van amikor villám pelus csere van.Na akkor néha elöfordul,hogy kijön a pisi.De az ilyen pelus csere utám már jobban odafigyelek és akkor nincs gond.

2011. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!