Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért keseredtem el ezen?

Miért keseredtem el ezen?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom. Eddig határozottan ellenálltam, hogy tesó legyen. Nem szerettem volna még, párom viszont szeretett volna minél előbb. De kb. 1 hete úgy érzem, jöhetne. Mondtam is a páromnak, aki szerint mégse legyen még, és használjam ki, hogy kezdem élvezni. Baromira elkeserített és bánt, hogy ezt mondta. De miért? Tudom, igazán használható választ ennyire nem lehet írni, de ki kell adnom magamból. Elszomorít.
2011. jún. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is elkeseredett amikor te mondtad ugyanezt neki.
2011. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"határozottan ellenálltam"


Szerinted neki ez nem esett rosszul?

2011. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lehet. De mégiscsak én voltam itthon vele, nekem kellett volna 2 lurkóval itthon lennem. Talán így érthetőbb az én 'nem'-em. Persze, nem mentegetőzöm.
2011. jún. 25. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthetőbb. Ugyanígy érzett ő is, mint most te. Ő elfogadta akkor, most fogadd el te.
2011. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

megértelek :)

én se szerettem volna kistesót még, férjem kis korkülönbséget akart, 2 évet. erről lecsúsztunk. én most, hogy 1 év múlva vissza kéne mennem dolgozni, lassan megérik bennem, hogy inkább újra babáznék, jó lenne a kicsinek ha lenne kistesója. de a férjem már azt mondja, nem akar most gyereket. de nem azért, hogy engem bántson, egyrészt baromi sok törődést igényel a gyerkőcünk, másrészt már teljesen más, sok szempontból könnyebb, ő most kicsit pihenni, lazítani szeretne és aztán újra babázni. engem nem keserít el, megértem, én se vagyok még határozott, olyan jó most így :)

2011. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted.Azért keseredtél el, mert ugyan mostanáig Temiattad nem volt tervben a 2. baba, viszont most, hogy Te kezdesz kötélnek állni, és belemenni a dologba, úgy érzed kicsúszik az irányitás a kezed közül, mert most a párod áll ellen, és az sokkal rosszabb, mert innentől kezdve a tudat benned lesz, hogy már nem rajtad múlik a dolog.. De biztos nemsokára neki is megjön újra a kedve :-)
2011. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!