Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babánál is előfordult,...

Más babánál is előfordult, hogy olyan zaj mellet alszik el, ami egyébként zavaró lenne?

Figyelt kérdés

Véletlenül vettem észre,hogy amikor a 3éves lányom haját szárítottam,ott feküdt mellettem az 1hós babám is és biztos voltam benne,hogy a hajszárító miatt majd üvölteni fog,de nem !inkább simán elaludt.és amikor kikapcsolam akkor ébredt fel! azóta már észrevetem,hogy a szagelszívó,és a fűnyíró mellett is szeret aludni!


Tudom,hogy nem helyes,de amikor ma nem tudtam elaltatni bekapcsoltam neki a hajszárítót...!és azóta is alszik!(persze a szárító már nem megy)


másnak van ilyen tapasztalata?


2011. jún. 26. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

:)))

Az enyém kb. 4 hónapos koráig csak úgy aludt el, hogy ment a porszívó, vagy a hajszárító. Anyukám majdnem sokkot kapott, mikor egyszer átjött, és látta, hogy zúg a porszívó (üresen) a gyerek pedig a másik szobában alszik :))


De "sajnos" elmúlt a varázsa, utána már nem aludt el ezekre :)

2011. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van!Amíg kisebb volt,(bár még néha most is)akkor elaludt a fűnyíró mellett vagy épp a fúró zörgése mellett.Volt hogy a motort indítottuk be és arra a kellemes zajra aludt el.

Nem véletlenül szokták mondani,hogyha csendben altatjuk a babákat,akkor sokkal rosszabb alvók,mint azok akik zajban is simán elalszanak.

Sose voltam csendben,míg aludt a lányom!

2011. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat hónapos koráig az én fiam is a porszívó hangjára szeretett elaludni. :)
2011. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudod, milyen hangos a belsö szerveid egy magzat számára?

kb annyira hangos mint közvetlen egy fünyíró mellett feküdni.

Ezért sem zavarja a babákat a nagyon hangos dolgok.

Tedd a fejedet a párod hasára egy 10 percre még így kívülröl is elég hangos lesz nem hogy közvetlen a hasába kellene 9 hót letöltened.

2011. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az ilyen ún. fehér zajok megnyugtatják a pici babákat.

az enyém pl. egyszer az epilátor hangjára aludt el. :DDDDD

2011. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

úgy látom sok baba szeret zajban aludni!

azért azt sem szeretném ha csak így tudna elaludni,

ugyhogy csak végső esetben alkalmazom.

2011. jún. 26. 15:08
 7/10 A kérdező kommentje:
az epilátor legalább nem olyan hangos ,hogy zavarja az egész családot :-)
2011. jún. 26. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi nemrég voltunk egy szlalom-versenyen.Csikorogtak a kerekek, dübörögtek a trabik meg a zsigulik és az én lányom úgy aludt mint a tej :)

Aztán jött egy fél órás szünet amikor semmi ilyen zaj nem volt, fel is ébredt a szentem:)

6 hós a lánykám

2011. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:) Ennek tudományos magyarázatát Dr. Harvey Karp gyermekorvos vázolta könyvében. Érdemes megnézni youtube-on egyébként a videót erről, hasznos tanácsokkal látja el az anyukákat, hogyan lehet a síró kisbabákat megnyugtatni. Az egyik a hajszárító. :)

(Ahogy írták előttem, az anyaméhben hallott zajra emlékezteti, és annyira megnyugtatja, hogy elalszik tőle. Egyébként tök édi, ahogy üvölt a gép, ő meg alszik. :))

2011. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi leányzónk is alszik porszívóra, de nem szoktam alkalmazni azért. :) De a rádió egész nap megy, van amikor meg akkor alszik el, ha beszélgetünk mellette többen és ha csend lesz, felébred. De séta közben is jókat alszik, pedig mennek ugye autók, emberek beszélgetnek a parkban stb.
2011. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!