Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom még mindig...

1 éves kislányom még mindig fel kell 3-szor! Aki ezzel a próblémával küzködöt régen kérem írjon! Mikor várhatom az éjszaka átalvását?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk ez nem régi probléma, hanem épp aktuális: egyéves fiam még 1x sem aludta át az éjszakát. Sokszor ébred, de már legalább nem kel fel orákra, sajnos, ilyen is volt.

En a fogzással kotom ossze, mert amikor "szunet volt", csak 1x kelt fel, azota legalább 2x kér és kap is tápszert, kulonben nem alszik vissza...

Nyugodtabban alszik, ha mellém teszem, de ezt csak vészhelyzetben csináljuk, mikor már naygon kivagyok...

Otletem igazán nekem sincs, csak írtam, hogy lásd, más is szenved nemalvástol:(

2009. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom 22 hónapos, és még mindig 2x kel éjszaka.

Szerencsére csak egy "gyors" szopi, és visszaalszik.

Azt nem írtad, hogy külön szobában alszik-e?

Álítólag azok a babák, akik nem az anyukájuk közelében alszanak, hamarabb elhagyják az éjszakai felkelést.

Mi egy szobában alszunk, a gyerekszoba egyelőre csak dísz! :-)

Kitartás, nem lesz ez így örökké! Ha majd nem kell kelned hozzá, akkor meg majd hiányozni fog! :-D

2009. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor felebred akkor mivel nyugtatod?

Nalunk az ivas volt a fo problema,rossz szokas.Szerencsere vege,most 23 honapos.

Irj bovebben:)

2009. márc. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Van külön szobája 3 hónapig ott aludt éjjel-nappal egyik este elkezdödött a pokol! 15percenként felkelt orditott én mindent kipróbáltam hogy bent tartsam már arról szólt az este azon agyaltuk ma éppen mivel próbálkozzunk. Aztán feladtam "beköltözött" hozzánk! De így sem marad meg sajnos van hogy mellettem alszik! Fél éjszaka kiságy aztán nagyágy,van hogy rám teszi a fejét és csak úgy alszik tovább! Foga jönn hát akkor örülök ha alhatok! Félálomba sírdogál dobálja magát! Szopival alszik vissza vagy ringatom "egyik sem tart sokáig" de azé jó lenne ha reggelig aludna!
2009. márc. 26. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok megint:

ugyanez van nálunk is - fél 9-kor elalszik a picur, 11-ig OK, akkor kezdodik a sírás-nyoszorgés-ébredés. Most biztos a foga miatt - ha adok neki Panadolt, utána vissza tud aludni néhány orára, és hajnalban újra ébred tejért. Legkésobb ilyenkor átkerul az ágyunkba, mert kulonben én sem aludnék....A gyerekszoba egyelore játszásra van nálunk, bár szeretném már átszoktatni oda. Lehet, hogy mi is zavarjuk ot, és nyugodtabban aludna..

2009. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!