Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos babám egy pár...

17 hónapos babám egy pár napja nem akar aludni csak az ölembe Már nagyon régen nem szopizik. Eddig ha letettem aludni nem volt gond. Igaz mindig kel éjszaka, de olyankor felvettem, megnyugodott visszatettem és aludt. Mi történt?

Figyelt kérdés

Mit csináljak. Most már a délutáni alvásnál is kezdi

Éjszaka már második alkalommal alszik el úgy, hogy hagyom sírni. De ennek nem vagyok híve, viszont egy 17 hónapos babának már illik egyedül aludnia

Tippek?


2010. máj. 27. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
mi nem sokára leszünk 17 hónaposak,ő is ugyanúgy alszik mit ti,le teszem,ajtó becsuk és már alszik is,2 napja ő sem akar aludni,volt már ilyen nálunk,rá pár napra ki bujt egy fogacska,aztán minden ment a régi kerékvágásba.Ez lehet nálatok is,én próbálok nagyon nem eltérni a megszokottól.ott maradok vele,és bent a kiságyba ringatom el,vagy felveszem mint te,de bent maradok a szobájába,vagy le fekszek a kiságya mellé.fogom a kezét.szerintem ez is el fog múlni pár alkalommal.közénk nem veszem.
2010. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat

Remélem ő is hamar túl lesz ezen, mert szeretnék már egy éjszakát lassan átaludni:(((

Neki már kint van minden foga, így biztos nem az

2010. máj. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!