Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A K vitamint hogy kell adagolni?

A K vitamint hogy kell adagolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1.megkapja a kórházban,a 2.at három nap múlva adod be,és ehhez a dátumhoz viszonyítva havonta 1x,egészen addig amíg CSAK anyatejet kap
2009. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mig a főtápláléka a tejed, havi egyszer kiskanálra fejsz tejcsit és beleöntöd a vitamint, majd betolod a pici szájába:) én körömreszelővel csiszolom meg a k vitaminos fiolát, igy könnyen letörik a teteje.
2009. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hetente adom neki először én 2 hetesen adtam be. cseppentővel, vagy fecskendővel, hogy tutira minden csepp a szájába menjen! kanalat nagyon szereti kilökni a kezemből!
2009. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor írim az én variációmat. A védőnő és a gyerekorvosunk szerint a legújabb módszertani ajánlás a következő: első ampulaa a kórházban, második ampulla egyhetes korban, majd havonta egy ampulla, mindaddig, amíg kizárólag anyatejet kap.
2009. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!