Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOGYAN ADJAM LE A SZÜLÉS UTÁN...

HOGYAN ADJAM LE A SZÜLÉS UTÁN FELSZEDETT KILÓKAT? 168 cm vagyok és 74 kiló kb 65 kiló zeretnék lenni de ha lemenne 5-6 kiló és az a hasamról már jó lenne hogy tudom a leggyorsabban leghatékonyabbal elérni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Gyakorlatilag az én paramétereimet írtad le, bár én 63 szeretnék lenni.

Én pont holnap kezdek neki:semmi édesség, rizs, krumpli, cukros üdítő, sütemény...sok zöldség-gyümölcs-fehérje, sovány tejtermékek.

2011. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj oda az étkezésre, a fölös kalóriák miatt és mozogj! Persze vannak mindenféle gyors módszerek, de azok sajnos időlegesen oldják meg a problémát, a fogyás után általában a leadott kilók többszöröse jön vissza. Különben: mennyi ideje szültél, hogy ez ennyire sürgős?
2011. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ekkora magas vagyok, igaz rám szülés után jóval kevesebb jött, de azért 5kg rajtam maradt.És elárulom a kevesebb nehezebben megy le.

Én este 4 után nem eszek.Ha mégis muszály ennem, szoktam venni Jó reggelt kekszet és azt merágom.Most jön a dinnye szezon.Tiszta víz és jó lehet vele lakni.Én nem szoktam enni szalonna/kolbász....Nem azért mert nem szeretném, de rögtön atta gondolok hogy most mennyi megy fel.

Próbálok sokszor keveset enni.És nem eszem meg a gyerek maradékát, csak azért hogy elfogyjon.

Nem sportolok, sokat sétálok.

Sajna a hasamra rá kellene dolgozni!De kinek van kedve késő este felüléseket csinálni?

2011. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Norbi Update

én már 10 kilo minusznál tartok :)

2011. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Level diéta,plusz egy kis mozgás
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szinte egész nap nem eszek semmit csipegetek mert legtöbbször időm sincs és este meg nem bírom ki hogy ne egyek,hát 2 éve szültem .. sajna ..még most sem ment le.. már kezdem azt hinni nem is megy..fontos mert 1 nincs egy ruhadarabom sem ami normális csak ami régi.. nem jön fel:-) 2 strandra szeretnék menni és el sem tudom magam képzelni fürdőruhában..igy is csikok miatt:-(
2011. jún. 27. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Búzafű kapszula napi 3x1 , sok folyadék.

Én hiszem, hogy nekem ez segített!

2011. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vok:Én is így vagyok hogy egész nap nem eszek és éjszakára korgott agyomrom.Így magamba tuszkoltam egy kis kaját hogy este ne legyen éhes!Muszály!!
2011. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A "Norbi Update" módszerét ajánló válaszolót kérdezném ,(bocsánat ezért!) .. nincs valami ötleted,nálam vajon miért nem hat? Terhesség előtt én is ezzel fogytam 10 kg. egy időben, és szépen tartottam is azt aztán 3 évig! Terhesség után, most újra így akartam fogyni, mert 10kg pluszom van, de egyszerűen nem működik :( Nem tudom mit rontok el...:(
2011. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!