Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig lehetségesek...

Hány napig lehetségesek mellékhatások a meningococcus elleni (Neis vac-c) védőoltástól? (14 hónapos) És milyenek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mi 1hete voltunk a szintén 14 hónapos fiammal,ezt az oltást kapta ő is,rákérdeztem a dokitól,azt mondta ennek nem nagyon szoktak lenni mellékhatásai.De mint szerintem a szokásosak lehetnek,láz,hőemelkedés..a fiamnak semmi mellékhatása nem volt.
2011. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom nemrég kapta meg, szerencsére semmi baja tőle.

Doki azt mondta, hogy nem igazán van mellékhatása, még hőemelkedést sem szokott általában okozni.

2011. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk sem volt semmi gond. doki azt mondta hogy nem szoktak belázasodni ettől az oltástól, persze előfordulhat.
2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez az agyhártyagyulladás elleni?

múlt héten adattuk be szintén 14 hónaposunknak. rákérdeztem és a dokinénik azt mondta ezeknek semmi mellékhatása nincsen, az oltásba sem szoktak belebetegedni a gyerekek. ha gond van akkor inkább a 2 hónapos oltásokkal szokott gond lenni.És hála az égnek tényleg nem volt semmi gond.

2011. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam tegnap kapta meg. A dokinéni azt mondta, hogy nagyon ritkán a szúrás helye megdagad, piros lesz, egyébként nincs mellékhatása.
2011. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezért kell sűrűn borogatni az oltás helyét.
2011. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kiscsajom minden oltásra belázasodott..de ettől semmi baja nem volt..

Talán,hogy tovább aludt kicsit..de semmi egyéb!

Üdv.

2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!