Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az agyrazkodas tunetei rogton...

Az agyrazkodas tunetei rogton a baleset utan vagy kesobb is jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
Sajnos kisfiam tegnap este 7 ora korul leesett az agyrol. Az agy mellett volt egy kis asztal es eseskor ebbe beverte a fejet (a homloka tetejet). Lett is rajta ket piros folt ami inkabb horzsolashoz hasonlit. Nem verzett es dagadt fel. Kb. 3-4 percet sirt, utanna jokedvu volt de ugye nemsokara furdott es elaludt. Alvas elott kicsit zsimbes, nyugos volt (altalaban elalszik egyedul a szobajaba ha becsukom az ajtot de most picit sirt igy mellette alltam, simogattam es elaludt par perc alatt). Reggel felebredt, megitta a szokasos adag tejet es elvittem bolcsibe. 10 korul hivtak a munkahelyemen, hogy menjek a gyerek utan mert hanyt. Persze rohantam. Hazafele a kocsiba elaludt es azota alszik. A hanyas miatt aggodom egy kicsit, hogy vajon lehet-e osszefuggesbe a tegnapi esessel vagy annak mar hamarabb jele lett volna? 16 honapos
2011. jún. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de hányinger, hányás, aluszékonység, ingerlékenység az agyrázkódás tünetei közé tartozik és ilyenkor minden esetben orvosnak is látnia kell a gyereket, főleg, ha ennyivel később jelentkeztek a tünetek, mert akár komolyabb sérülésre is utalhat. Szerintem mindenképpen irány az orvos.
2011. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Hivtam is a dokit a ferjem viszi a korhaba a kisfiamat fel 4-re mert en kozben visszajottem dolgozni es o van otthon vele. Jaj remelem nem lesz gond. :(
2011. jún. 27. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Az agyrázkódás tünetei 24 órán belül jelentkeznek. Van, akinél korábban, és sajnos van olyan eset is, hogy később.

Remélem nálatok "csak" egy betegség, és nem agyrázkódás!!! Felénk nemrég volt ilyen vírus...


Drukkolok, és majd írd meg légyszi, hogy mit mondtak a kórházban!

2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen neked is masodik valszado. Mindenkeppen megirom de mar csak holnap mert 4-ig dolgozom es csak innen szoktam netezni. Addig nem lesz hirem. Remelem en is, hogy semmi gond. Kozben felebredt a kisfiam es irta a ferjem, hogy jokedvu nincs gond vele. Ebedre csak fot krumplit mert neki adni, hogy ha esetleg gyomorrontasa lenne. Talan nincs semmi gond de azert megis biztos ami biztos. A doki is ugy gondolta, hogy meg kene nezni a buksijat.
2011. jún. 27. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
mi tortent?
2011. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!