Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy éves kor után is adtok...

Ha egy éves kor után is adtok bébiételt ebédre a babátoknak, melyiket választjátok?

Figyelt kérdés

Melyik tápláló és elegendő egy nagyobb (14 hónapos) babának is? Mi eddig az Univer 6-8 hónapos húsos főzelékeit vettük,de nem tudom,elég-e a hús,ami benne van.

(A saját főztömet nem eszi meg,de azért majd azzal is próbálkozom.)


2011. jún. 28. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem adtam, de ismerem a gyerekek finnyásságát. Főzz valamit neki és keverd össze ezzel. Egyébként meg vagy a te főztödet eszi v semmit, erre meg kell tanítani. Ha egy kicsit éhezik, akkor majd rájön, h a tiéd is jó.

A baj a babakajákkal hasonló, mint a McDonald's-szal. Habár a babakaja egészségesebb, de azért vannak benne bizonyos ízfokozók. Ezért finomabb neki annál, mint, amit te főzöl.

2011. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én 15 hónapos gyerekem is kap néha bébikaját, mondjuk ha uton vagyunk, vagy nem készül el időbe az ebéd.Ez kb heti egy alkalom.A 220 g-os Kecskemétit veszem neki, vagy a Nestlé bébimenüt,amibe van 15 ill.18 hónapos kortól is.

Elég a lányomnak, az egész üveget meg se tudja enni, pici mindig marad.

2011. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Én Hippet adok neki.

Eddig nem volt problémánk vele,én sem főzök neki,vagy bébiétel vagy mama hoz ebédet(én magamnak rendelek étteremből,de abból még nem adok neki)

2011. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt is nézem melyiket szereti, a kor másolagos, ha minden nap 4 hónapos ételt adnék neki biztos nem lenne jó, de néha néha most is kap pl sütőtököt, mert nagy kedvenc. A saját főzést ne add fel, majd lassan elfogadja, kóstóltasd, nálunk így ment, kb fél évig, hogy csak az üveges ment, aztán amikor 100% a mi ételünket kapta ugyanúgy ízesítve, nem főztem neki külön, gond nélkül megette... Változik az ő ízviláguk is, csak mi anyukák találjuk ki, hogy éppen mire vágynak:)
2011. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hipp-et, kecskemétit, nestlé-tvagy DM-est.
2011. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves, de a mai napig jóllakik a 4 hósnak való kecskeméti bébikajáktól. Sütőtököst és gesztenyést szoktam neki venni, szereti, és elég is neki egy étkezésre.

Vannak 1-3 évesnek való bébikaják is, azt is megpróbálhatod a babádnak.

Én megértelek, nagyjából 1,5 korig CSAK bébiételt evett a babám, az én főztöm nem kellett neki.

2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha nem számítana a pénz,még egy ideig biztosan csak bébiételt adnék ebédre. Lehet,hogy kényelmesnek tűnik,de éjszaka 4-6 órákat alszom átlagosan 3 részletben,2-3 óránként kel a fiam,szopizik még. Nappal főleg velem alszik,a házimunka mellett a fent maradó időt (és energiámat) inkább játékkal vagy a játszótéren töltjük,nem a konyhában főzéssel. Egyenlőre magamnak is rendelek ebédet.
2011. jún. 28. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányom 15 hónapos. Szerencsére megeszi a főztömet, de kap üvegest is. Én ált. Kecskemétit veszek, vagy Hippest, ha nagyon akciós. Ezek finomabbak, és több van benne, mint az Univeresben. Ezért szerintem ez árban is jobb.

Legutóbb 8 és 11 hónapos kajákat vettem neki. Volt még itthon 6 hónapos is, de az már nem igazán kellett, mert pépes. A darabos jobban csúszik. :) Mennyiségre is elfogyasztja a nagyobb üveggel, csak ritkán hagy egy kicsit.

A hús viszont ugyanannyi a 6 és a 11 hónaposban is, ezt megnéztem. Szerintem itt már csak az állagban különböznek és a választékban.

2011. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!