Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól lehet...

Hány hónapos kórtól lehet adni kenyeret, májkrémet, virslit, csirkemájat egy bébinek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

kenyér(pirítós):8hó

csirkemáj:6hó

májkrém:én sem bírom megenni,ő majd akkor kap,ha kérni fogja

virsli:nem tudom

2011. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így adtam a kenyeret és a csirkemájat, mint az első válaszoló.Csak arra kell vigyázni, hogy májat csak heti egyszer ajánlott adni.Virslit az én lányom bőven egy éves kora után fog kapni.Minden szemetet beledarálnak, teljesen mindegy a minősége, akkor is hulladék húsból van.A májkrém meg tele van mindenféle tartósítószerrel, adalékanyaggal.Az én babám 9 hónapos múlt, de se virslit, se májkrémet nem adtam még neki.
2011. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Kenyeret mostanában szoktam neki adni (8 hónapos múlt). Csirkemájat már korábban kapott, kis mennyiségben.

Májkrémet és virslit addig nem adok neki, ameddig csak lehet halogatni.

2011. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kenyeret 9-10 hónapos korától adok.

Májat a 8. hónaptól, heti 1x a főzelékbe keverve.

1 éves kora után én már adtam neki virslit és májkrémet is.

2011. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Májat 7-8 hónapos kortól adtam neki, kenyeret 9-10.

Májkrémet most kapott először, most 17 hós, virslit még nem evett.

2011. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És olyankor mi van, ha már kapott kenyeret is, virslit is, és májkrémet is (7 és fél hós), de nem volt neki semmi baja! A későbbiekben lehet még valami probléma?
2011. jún. 30. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy! Nem lesz semmi baja! Csak rendszeresen én még biztosan nem adnám.A virsli, májkrém bőven ráér egy éves kora után.De attól, hogy már kapott, semmi baja nem lesz!
2011. jún. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!