Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok nem "kéri" a kenyeret/...

Babátok nem "kéri" a kenyeret/kiflit ha meglátja miután kapott először kenyér héjat, kiflit?

Figyelt kérdés

Fiamnak 7 hónaposan adtam először kiflit, kenyér héjat, és annyira megszerette, hogy egyből "kér" mikor látja, hogy eszek.Képes a saját ételét is otthagyni.Most 8 hónapos.

Persze azért nem azt eszik egész nap, de a reggeli szopi után kap kis "reggelit" mikor eszek én is...ez nem baj, ugye?igyekszem rozsos kenyeret adni neki, meg egészséges dolgokat, csak tudom, hogy ilyen korban még nem szokás a szopi mellett reggelizni.

Ja és ha úgy alakul, hogy korán uzsonnázunk, akkor egy kis vacsit is adok neki, szintén falatkákat.Tudom, ilyen esetben meg tejpépet szoktak adni, de azt nem szereti....

Komolyan mondom, mostanában annyit agyalok ezen, hogy jól csinálom-e vagy nem, mert annyi olyat olvasni, hogy 8-9-10 hónapos babák még alig esznek csak szopiznak, az én fiam meg már egy csomó mindent eszik....

Első baba,nem szeretném rosszul csinálni.Amúgy szépen fejlődik, 9kg,73 cm, kúszik nagyon ügyesen:)


2011. jún. 28. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nem, nem az a normális ha 10 hónapos baba nem igazán eszik ;) persze van ilyen, minden baba más és ha tejcit szeret enni akkor azt eszik nincs ebben semmi rossz.

ahogy nőnek kell neki a szopi mellé más is, teljesen normális, hogy ennyi idősen rendesen vacsizik és utána szopizik, a legtöbb baba így eszik :D egészségére, örülj, hogy jó étvágya van és ne parázd ennyire túl ;)

2011. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod nyugi.Az én 10 hónaposom is ilyen,bármit eszem,iszom,na az neki is kell:)Ő is sok mindent evett már 7 hónaposan,hallgattam is érte eleget(4 hósan kezdtem hozzátáplálni),de alig-alig hízott.Most már egész nap eszik,de azt le is mozogja,így még 8 kiló sincs.
2011. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.igyekszem nem túlparázni, csak azért kezdtem el gondolkozni, mert mindenki azt mondja fiamra, hogy óriásbébi :S

szerintem nem az, tökre arányos,csak elgondolkoztam, hogy akkor túletetem??de igényli...szóval gondolom ha elkezd menni, akkor nem fog fél kg-ot hízni egy hónapban:)

2011. jún. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!