Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás ellen hogyan, kell...

Hasfájás ellen hogyan, kell adagolni a chamomilla vulgaris 15 ch -t? Hány golyót kell, mennyi vízben feloldani? és mikor adjam oda a babának? Közvetlenül étkezés előtt? 1 hónapos a baba.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne. bocs az offért
2011. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én homeós könyvem szerint akár negyed óránként lehet adni 5 golyót. Én fogzásra adtam, és úgy csináltam, hogy kitekertem a kupakba öt golyót, rácsöpögtettem pár csepp vizet, és hagytam feloldódni. Kb. 15-20 perc, megkevertem egy fogpiszkálóval, és zutty a szájába. Egy kortyocska lesz az egész, így a legegyszerűbb. Csak egyszerre több kupakot célszerű beállítani erre, mert nem olyan hamar oldódik fel.
2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy vagy étkezés előtt vagy után kell beadni, minimum 15-20 perccel. Szóval nem közvetlenül kaja előtt.

Amúgy én egy nap 2x5 golyót szoktam neki adni, amikor fáj a pocija.

2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!