Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben 6...

Mennyit alszik napközben 6 hónapos babátok? Akik szoptatnak, éjjel is fel kel még a baba szopizni, vagy átalussza az éjszakát? Mit esznek a babák napközben, akik már más is esznek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós korában nappal 3x aludt. Kb. 4 órát összesen. Szopizni 20 koráig szopizott éjjel is. 6 hós korában 2x kelt enni. Enni is 6 hós korában kezdtünk, tehát akkor még csak kostolgattunk.
2011. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 6,5 hónapos. Kb. 5 órát alszik nap közben. Délután egy nagyot kb. 3 órán át, délelőtt fél-1órát szokott (van, hogy többet). Este nyolctól reggel ötig alszik (van, hogy hétig is), nem kel fel éjszaka 1,5 hónapos kora óta, de még nem fogzik (legalábbis látványosan nem). Naponta ötször eszik (mindegyik szopi), most kezd ismerkedni az ízekkel (ebéd előtti szoptatás előtt szoktam), az alma nem jön be neki, a banán ízlik. Almát reszeltem, a banánt villával pépesre lehet nyomkodni. Van egy két kivétel, de nagyjából bármit adhatsz neki. Amivel kezdeni érdemes: alma, banán, őszibarack, meggy (először levét, aztán püréjét). Zöldségek: répa, sütőtök, cékla, krumpli. Én ezeket fogom először kipróbálni. Nektek, hogy néz ki egy napotok?
2011. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 5 és fél hónapos.

Reggel 5-6 között kel.Délelőtt 2-3 óránként alszik fél órákat.Délután egyszer 1-2 órát és egyszer felet.

Éjjel is szopizik,sőt elég sokszor :(Még egyszer sem aludta át az éjszakát.

Már kiváltottuk az ebédet.Eszi a répát,krumplit,tököt,almát,barackot.Egy aventos pohárral bevág egyszerre :)

És Ti?

2011. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok! :)

A mi napunk ebből áll:


Reggel 6-7óra fele ébred, majd szopik, játszunk egy kicsit, beteszem a járókába, én addig elvégzem az itthoni teendőket. Fent van olyan 1,5órát, kap egy kis cicit, azon elalszik, és délbe kel. Akkor kap főzit, vagy gyümit, mi is most ismerkedünk az ízekkel. :) Ebéd után elpakolok, utána lemegyünk sétálni ha az idő is engedi, akkor alszik 2órát a babakocsiban. Hazajövünk, megint szopik, és estig fent van. mi fél hét-hét között szoktunk fürdetni, akp megint cicit fürcsi után ( nálunk ez a szokás, így lett szoktatva ) de nem sokat eszik ilyenkor. :) Aztán játszunk, majd este együtt megnézzük a fókuszt, és fél kilenckor bemegyünk a szobába, tisztába teszem, kap cicit, és azon alszik el. Éjfélkor ébred, majd három órakor is. :) Még mi sem aludtuk át az éjszakát, kíváncsi vagyok mikor fogja. :)

2011. jún. 30. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

6hónapos korában 3szor 30percet aludt. Volt h az ebéd utána 1órásra sikeredet.

Éjszaka egyszer kelt szopizni, sajnos ez a mami napig így van pedig már 1éves.

Enni főzelékeket evett (krumpli, répa, borsó..stb) és azt hiszem h 6hónaposan vezettem be neki a húsit is. Amúgy evett tejpépeket is, baba joghurtot, kukit

2011. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!