Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan vettétek észre, hogy a...

Honnan vettétek észre, hogy a babátok próbálkozik az üléssel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy csinálta mintha felüléseket akarna csinálni
2011. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltolta a popsiját az ég felé, aztán egyszercsak kitolta oldalra és úgy ült, mint egy kiskutya, támaszkodva. Aztán kb. 2 héttel később már nem támaszkodott, ült egyenes derékkal. Persze voltak és még vannak is egyensúlyvesztések, hátradőlések, de ez ezzel jár:o)
2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én lányom kartámaszal ült fel..szegénykém mindig megfeszült, erőlködött kinyújtott kézzel, lábbal,még a feje is piros lett.
2011. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy karjánál fogva húzzam fel, s egy nap 6-7-szer csináljam, mert mikor felhuzta 4 hónaposan, nem tartotta a fejét, s állítólag kellett volna. Igaz ritkán csináltam, ha eszemben volt, 1-2-szer, de most 5 hónapos s elég megfogni úgy a csuklójánál, ahogy a védőnő mutatta, s szépen felhuzza magát. De még nem ül. Már pár hete kinyomja a fenekét, s mindig oldalra dül, de még nem ült fel magától.
2011. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hónapos volt a babám amikor egyik játékába beszorult kúszás közben a lába és addig szenvedett, forgolódott, kutyázott míg teljesen véletlenül felült.

azt hittem nem fogja csinálni többet de másnap mást se csinált. szóval nála nem volt próbálkozás :)

2011. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6.5 hónaposan kutyázásból ült fel először, úgy hogy hátra tolta magát a kezével, és tényleg mint egy kiskutya, úgy támaszkodva ücsörgött. Kb. 2-3 nap kellett mire meg is tudta tartani magát, és bármikor fel tudott ülni, amikor csak akart.
2011. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Támaszkodós pózból nyomják magukat ülésbe. Az ülésbehúzás (amikor a két kezecskéjénél fogva húzod)terápiás céllal alkalmazandó akkor, ha gyenge a fejtartás, de ez nem keverendő össze az üléssel, ültetéssel, nem is ez a célja.
2011. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, az vagyok, akinek a védőnő az ülésbe húzást javasolta. Köszi, ezt nem tudtam. Viszont a fiamnak ha hason volt elég erős volt a fejtartása, mert már 6 és fél hetesen szépen tartotta. 2 hónaposan elég sokáig, csak ha háton volt, úgy nézte a védőnő, akkor nem tartotta meg, mikor felhúzta ülő helyzetbe.
2011. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!