Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek/vettetek a gyermek...

Mit vesztek/vettetek a gyermeketek 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugráló pónit.Bár még korai, mert egyedül nem merem még ráültetni, de ezt hosszú távon tudja majd használni, akár 4-5 éves koráig.Állítólag 50 kilóig bírja a terhelést, még én is ráülhetnék.Viszont nagyon befürödtem vele, mert teszveszről rendeltük, mert az egész városban nem lehetett kapni.Se a Tescóban, se az Auchan-ban, se a Brendonban, se a bababoltokban, se a játék nagyker-ben..Az első csomagom megsérült a postán, Budaörsre került, mondta az eladó, hogy küld másikat.Küldött is, igaz, hogy piros bocit kértem, ő piros pónit küldött, de ezzel nem is lett volna gond.Nagy nehezen felfújtuk, egyszer ült rajta a lányom, 5 perc múlva eresztett..volt rajta egy tűszúrásnyi lyuk, valószínűleg gyártási hibás..elvileg most küldi majd a 3. ugráló állatkát, remélem, még az idén kapok a pénzemért valamit.Az a szerencsém, hogy a kicsi még nem fogja fel, hogy neki szülinapja volt.Az tuti, hogy vateráról, teszvesz-ről most rendeltem utoljára.
2011. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyet már kaptunk igaz még nem ül rajta csak akkor, ha fogom. most 9 hónapos elnmúlt már.

Tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek neki.

2011. okt. 6. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

bébitaxit


de kapott törpmotor is

2011. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nem szülinapra, mi karácsonyra vettünk neki ezt a micimackós kormányos kisautó szerű akármit :) karácsonykor lesz 10,5 hós, remélem fog majd tetszeni neki.
2011. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!