Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hét múlva lesz 4hós a...

Egy hét múlva lesz 4hós a babám de még nem fordul át! Baj lehet? De próbálkozik. Leginkább hátáról tekeri ki magát

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Azt írtad, próbálkozik. Akkor minden rendben. Próbáld meg ezt a mentalitást csökkenteni magadban, mert feszt idegeskedni fogsz, mert 6 hónaposan nem mászik vagy szalad?
2011. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd fog :) egyém pár nappal múlt 4 hónapos, amikor kezdte. persze már én is aggódtam, pedig abszolút időben volt
2011. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Az én kislányom majdnem hat hónapos volt, mikor hátról hasra átfordult. Hasról hátra pedig nyolc hónaposan tanult meg. Pedig más dolgokat előbb kezdett, pl. hét hónaposan állt fel. Ma teljesen egészséges, két és fél éves kislány.
2011. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4,5 hónaposan kezdett átfordulni, oda-vissza tudatosan 5 hónapos kora után. Volt idő, hogy csak a hasról hátra fordulást gyakorolta, viszont 6 hónapos kora óta meg sem áll. Szóval szerintem abszolút nincs lemaradva.
2011. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Konduktor vagyok:bőven ráér még.

Én azt szoktam javasolni,ha 5. hónap betöltése után sem fordul még át a baba,akkor forduljon a szülő szakemberhez.

Tehát nyugodj meg, van még ideje.

2011. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10:56 és ezt nem az oda-vissza forgásra érted, hanem csak hátról-hasra, igaz?
2011. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Ha már egyik irányba produkálja,az jó. De ha még 7 hósan sem megy neki oda-vissza,akkor az már tényleg gyanús.

konduktor-anyuka

2011. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!