Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudjam a 3 honaps...

Hogyan tudjam a 3 honaps kislanyomat raszoktatni a cumisuvegre?

Figyelt kérdés
Idaig szopott, de egyre kevesebb a tejem, kellene potoljam, mert a sulya sem gyarapszik kello kepen, de nem hajlando befalni a cumisuveget, uvolt neki. Mit tegyek?
2011. jún. 29. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Avent üveg, Nuk szelepes cumi. Kisfiam 6 hónapos elmúlt, mikor megismerkedett vele, csak ezt szerette, az aventes cumikat kiköpködte.
2011. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pont az avent cumi vált be, mivel az hasonlít legjobban a mellbimbóra, így csak azt fogadta el. Próbálj meg sűrűn fejni, ha kell etesd óránként. A tejed még menthető lehet, de ha cumizavaros lesz akkor már sokmindent nem tudsz majd kezdeni.
2011. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Válts cumisüveget! Nekünk a Tommee Tippee-s cumisüveget fogadta csak el!

Amúgy a tápszer ízével nincs gond, biztos a cumisüveg rossz?

2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyivel született és hány kiló most?
2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy a súlya nem gyarapodik kellő képen? Mennyit hízik kb. hetente?

Az én lányom is 3 hónapos, 8-10 dekákat hízik hetente, ami szintén nagyon kevésnek számít, de én megpróbálok mindent, csakhogy ne kelljen neki pótlást adni! Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de mint előttem is írták, inkább a tejedet kéne "menteni", nehogy cumizavaros legyen...

Laktoherb teával, malátasörrel, Urtica Urens homeopátiás bogyóval és gyakoribb mellre tétellel elértem, hogy egy hónap után végre 16 dekát hízott egy hét alatt! Küzdelmes, de megéri!

Ne add fel, az anyatej a legjobb! Sok sikert!

2011. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egy anyatejes baba meghízza a 80-110 grammot heti átlagban, az már jó, nekem a védőnő mondta.

Egyébként az enyém emhízott többet havi fél kilónál, de 6 hós koráig csak anytejet kapott.

2011. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom csakis Mam-os üvegből tud inni, mi is kipróbáltunk több félét. Ezt szereti nagyon.
2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Aventes az üvegünk,Nan1-es táppal próbálkozom.3200al született,most 4820 a súlya. Mindent megtettem,ami tőlem telt,de sajnos gyenge a gyarapodása,védőnő szerint muszáj a táp. Ma is próbáltam,decsak üvölt a cuminak.Nemszívesem adnék tápot,dehát nincsmit tegyek.Amugy pontosabban 3hónapos múlt 18-án.4hónaposan elméletileg,amit elvárnak 5600,mostmár értitek az aggodalmam?Nemtudok elég okos lenni:(
2011. jún. 29. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök föslegesen paráztatnak téged,a súyla rendben van.

A enyém 3 hónapos koráig hizott másfél kilót, nagy súllyal született.

de eszerint a táblázat szerint is belefér a súlyhatárba:

[link]

2011. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Semmi probléma nincsen a súlyával, téged valóban jól félrevezettek. Egy anyatejes babának elég hetente 80-100gr-ot híznia, az pedig ha leosztom meg van. Tökéletes a súlya, ne zaklasd cumisüveggel, tedd sűrűn a melledre. Nem kell mesterséges dolgokkal felfújni, ha ott a természetes is. Ne a táblázatból vagy a nagy könyvből olvasd, hogy mennyinek kellene a súlyának lennie, mert ezek csak becsült értékek és nagy badarság! Tökéletesen fejlődik a babád, etesd ahogy eddig, esetleg mint mondtam kicsit sűrűbben. Pár hét múlva úgyis jön a növekedési ugrás, akkor majd meglátod, mennyivel másabb lesz. Nem kell és nem is szabad tömni, hisz eszik amennyit kér.

Védőnő + 2gyerekes anyuka.

2011. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!