Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rászoktatni...

Hogyan tudnám rászoktatni 3hónapos kislányomat a 3-4 óránkénti szopira? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Igény szerint eszik,van hogy egy negyed óra sem telik el két szopi között. Ilyenkor csak nyammog,és csak megnyugvásra használja. Így nem tudok semmit tervezni mellette,vagy ráhagyni valakire. Ez már nekem kissé fárasztó. Már próbáltam párszor,de mindég hiszti lett belőle.
2010. máj. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos éhes? nem lehet, hogy a sírását összekevered?


én is így szoptattam aztán rájöttem, hogy nem is azért sírt :S


minden nap fix időkben etettem, így szépen elhagyta az igény szerinti szopit. persze ha kér adok neki, de megpróbálom lekötni :)


szerintem a 4 óránkéntivel ne próbálkozz, ahhoz még kicsi!

sok sikert

2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is. Ha negyed órával sír utána, akkor nem valószínű hogy éhes, lehet hogy büfi baj, vagy nem aludta ki magát és már nyűgös. Nálunk legtöbbször az volt a baj, míg rá nem jöttem a megfelelő jelekre, mikor álmos, mikor éhes. Nagyjából három óránként etetem, azért nem percre pontosan, van hogy fél órával hamarabb, van hogy később, mikor hogy bírja. 3 hónaposan már minden érdekli, le kell kötni a figyelmét.
2010. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!