Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok légzésfigy...

Meddig használtatok légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, aki bérelte, nem aki vette, mert ugye ott egyértelmű, hogy amig csak lehet....
2011. jún. 29. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kicsi 1 éves koráig béreltük, akkor vittük vissza.
2011. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi vettük, és mégis "csak" 13 hónapig használtuk.

Szerintem aki vette, annál sem törvényszerű, hogy "amig csak lehet...."

Barátnőmék is vették, és ők csak 8 hónapig használták. Ők eltették a kistesónak (aki azóta 3 hetes), mi eladtuk.

2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem törvényszerű, de azért nagy az esély, ha már megvette, azért legalább 1 éves korig használják. Az enyémek 7 hónaposak és most kellene megújítani, ezért gondolkodom, újítsam vagy ne. De hajlok a NEM felé.

2011. jún. 29. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Ikreid vannak, hogy többesszámban írsz? Időre születtek?

Mennyibe kerül a meghosszabbítás?

Én biztos, hogy tovább bérelném a helyedben, de nem vagyunk egyformák, én aggódos vagyok.

A kicsi lányom 16 hónapos és még mindig használom. Örülök is neki, mert a minap a lázkúptól 2 egymás utáni éjszaka is úgy bealudt, hogy csippant egyet a légzésfigyelő. Inkább ébressze fel egy kicsit, mint hogy baj legyen. Én nem bocsájtanám meg magamnak, ha "csak" a pénzen múlt volna.

Bocs, hogy nem pont a kérdésedre válaszoltam, mert mi megvettük.

Amúgy nekem ikreim is vannak, de ők már nagyok. Az ő idejükben még nem volt légézésfigyelő, hát végigizgultam az első évet.

2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ikrek.

A 40. hét közepén jöttek, de csak azért nem hordtam túl őket, mert be kellett feküdnöm a kórházba és ettől idegroncs lettem, így elment a magzatvíz:-)

KÖszi azért a választ, még gondolkodom.

Mert ugye ott a másik oldal, aki soha nem használtak légzésgigyelőt és mégsem volt baj.

Még küzdök magammal:-(

2011. jún. 29. 15:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem a pénz a lényeg (persze az is, mert nem két forint a gyereknevelés), de nagyon mozgékonyak és az ágyban sem maradnak egyhelyben. Ha elmocorognak és lemennek az érzékelő lapokról, akkor bejelez. Azért ez kellemetlen tud lenni éjszaka többször is. Én meg frászt kapok, és akkor kiderül, hogy a gyerek rámászott az ágy szélére.
2011. jún. 29. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább egy másfajta légzésfigyelőt ajánlanék, olyat, ami az egész matracon érzékel! Az én kisfiam mindig az ágy legszélébe húzódva alszik, mégsem jelzett be egyszer sem (8 hónap alatt). Álomvirág márkájút használunk, igaz, mi is megvettük, de szerintem érdemesebb megvenni használtan a vaterán 10e-ért és utána eladni akár ugyanannyiért, mint bérelni drága ezresekért.
2011. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nálunk két gyerek van.
2011. jún. 29. 18:12
 9/11 A kérdező kommentje:

Megvenni és utána eladni meg nem akarok, mert (lehet, én gondolkodom kicsit furcsán, de vállalom). Elaod egy légzésfigyelőt, és neadjisten az új tulajnál nem jelet egyszer.... Á, belegondolni sem akarok.

Ezért is béreltük inkább.

Mert még ingyen sem adnám tovább a miénket.

2011. jún. 29. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

És az meg nem zavar,hogy egy olyan légzésfigyelőt használsz, amit meg ki tudja mennyien és kik használtak előtte??? Igen, egy kicsit fura nekem ez amúgy, eszembe sem jutna. Egyébként sem hallottam sosem még olyat, hogy nem jelez... csak hogy tévesen jelez.. Meg akkor ne is gyártson senki légzésfigyelőt, mert mi van, ha egyszer nem jelez be??

De azért én mindenképpen ajánlanám, hogy válts olyanra, ami a teljes matracfelületen érzékel, hisz a mostanival csak magadnak okozol fölösleges izgalmakat!

nohát igen, nem vagyunk egyformák :-)

2011. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!