Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik extrém sokáig...

Anyukák akik extrém sokáig használtátok a légzésfigyelőt, hogy váltatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22 hónapos koraszülött volt és a mai napig használtuk ,most viszont azt mondta a doktorbácsi ,hogy nem kell már ! Hogyan kell nem használni ??????
2011. aug. 6. 19:41
 1/10 anonim válasza:

kiveszed alóla az érzékelőket, majd kikapcsolod a gépet!

komolyan, nem lesz semmi gond, pár hét és elfelejted hogy volt valaha is!

2011. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a fiam,amikor kivettem.aztán beteg lett,és visszatettem,míg meggyógyult.aztán betettem a dobozba,és nem idegeskedtem rajta.azért ő már nagy fiú,lassan két éves.
2011. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:D jó kérdés, akár én is feltehettem volna :D

illetve nem, mert nekem eszem ágában sincs kivenni alóla, mondhat nekem bárki bármit :)

most 20 hónapos, addig használjuk míg a kiságyat, talán még fél évig, nem tudom.


nem vagyok túlparás anya, ez az egy amihez ragaszkodom. férjem testvére pici korában meghalt, ezért anyóséktól kaptuk a légzésfigyelőt...

2011. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugy hogy sajnos kisfiam kikotorta magaalol a zsinorját mikor nem láttam és betekerte magát és ugy aludt el. Nem vagyok benne biztos hogy ha nem néztem volna rá ösztönszerüen, hogy még most is élne, ugy döntöttem nagyon veszelyes.
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem olyan sokáig, mint te, talán 15-16 hós korig, de úgy, hogy megbeszéltem magammal az 1. szülinapján, ha kimerül az elem, akkor elrakom az egész kütyüt.
2011. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de jó kérdés :)

lányom tegnap volt egy éves és szintén korazsülött. természetesen van légzésfigyelője és min. másfél éves koráig lesz is...feltéve ha vissza nem kéri az aki adta...de hogy akkor mit teszek?


igen nehéz nem foglalkozni vele, s ez az amit valahogyan le kellene gyűrni :/

2011. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fiam 15 hónapos.

Eszem ágában sincs kivenni alóla. Senkit nem zavar, ha a szivacs alatt ott a légzésfigyelő.A közel jövőben biztos nem fogom eltenni, egyszerűen nem tudnék nyugodtan lenni!

Ha már nem fog kiságyban aludni,és elkezd bilizni (éjjel pisilni kelni), akkor gondolom kiveszem, addig tuti nem.Pedig nem volt koraszülött. 41+2 napra született:)

2011. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos, még mindig használjuk mi is. Bár én már addig eljutottam, hogy nappali alvásnál nem kapcsolom be kb. 1 hónapja. Éjszaka viszont nyugodtabb vagyok, bár múlt héten lemerült az elem és az éjszaka közepén kezdett el kattogni, kikapcsoltam és aludtam tovább.
2011. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugye majdnem 2 évesen már nem lehet baj ?
2011. aug. 12. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha baj van, azaz történik valami ott már más, komolyabb betegségnek is kell lennie. annak pedig kell hogy legyen más jele is.
2011. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!