Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki, hogy jol lakjon?

Mit adjak neki, hogy jol lakjon?

Figyelt kérdés
6 es fel honapos babam 1 hete nem igazan lakik jol a tapszerrel. Napkozben 2-2 es fel orankent bevag 230ml-t,ebedre megeszik 2 uveg babakajcsit. Mostmar ejszaka is eszik 1x-2x,(eddig kibirta reggelig 2 honapos kora ota)hiaba adok neki estere tejpepet vagy babakekszes tapszert. Minden etkezesnel adjak neki felesben szilardat tapszerrel?
2011. jún. 29. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki több főzeléket, gyümölcsös ételt, több étkezést kiváltva (mondjuk kétszer adsz neki főzeléket, vagy tejépépet vagy gyümölcsös ételt). Fiam ennyi idősen pont az ellenkezője volt, tápszerről hallani sem akart, folyton csak kanalazott volna.
2011. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
O is szivesen enne egesz nap a szilardat,csak felek,hogy nem lesz e baj,ha hirtelen kevesebb folyadekot kap.
2011. jún. 29. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ennyi idősen tízóraira gyümölcsöt ettünk, babapiskótával(1 üveg gyümi+ 3babap. bele reszelve), ebédre főzelék(1üveg)+ babajoghurt, uzsonnára tejpép(150ml víz+50g por). Ezek voltak a szilárd kaják, plusz szopi.
2011. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ha több szilárdat eszik, a folyadékot tápszer helyett pedig pótolhatod vízzel, teával. Az én fiam is ilyen volt, néha már azt hittem sosem lakik jól. Egész nap evett :-))
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A főzelékben és gyümölcsben levő folyadékot is számolni kell ;)
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már eszik húst, vagy ha lassan bevezetitek, akkor én azt vettem észre, hogy a húsis főziktől, sokkal jobban telítődik a pocijuk. Vagy esetleg a rizses főzelékektől. Én a grízt és a rizst magam csinálom, nem boltit adok neki éjszakára. (Anyatejbegríz,-rizs, egy kis gyümit, kekszet bele. Tápszerrel is lehet.)
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, sok ennyi tápszer! 2 hetente ki lehet váltani egy étkezést, mi 5 hónaposan kezdtük, 6,5 hónaposan már 3 étkezés ki volt váltva és a 3 elalváshoz még plusz szopizott a babám, tehát ha azt is beleszámítjuk 8x evett egy nap :D
2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!