Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kenyeret adjak felvágot...

Mennyi kenyeret adjak felvágottal reggelire egy 14 hónapos babának, hogy jól lakjon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit, amennyit a gyerek kiván - annyit fog enni, hogy jóllakjon.
2009. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ez változó van h egy egész szeletet megeszik ,de ebben a melegben örültem h fél szelet kenyeret megevett, ilyenkor hamarabb kinálom tízóraival.

De úgy is látni fogod h csipegetne még vagy elég neki amit kapott.

üdv.13 hós baba anyukája

2009. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 15 hónapos lesz. Én általában 1 vagy 1,5 szelet szeleteltkenyeret (ezt a kocka alakút) adok neki, utána pedig 90 vagy 120 vízből ezt a Nestlé babaitalt (babatej). A kenyérre teszek: lekvár, macisajt, felvágott, trappistasajt. Én már adok neki ezt a Nestlé (gabonapelyhet) csokisgolyót, babatejbe áztatva.
2009. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

12 honapos babám egy nagy karény kenyeret eszik mindenfélével ha nem kell neki ledobja iszik 2 dl teát ismét adok neki hogy kér-e még ha ledobja kiveszem a székbol akkor elégvolt neki van ugy hogy még eszik egy felet.

2009. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!