Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jobban lakjon a babám és...

Hogy jobban lakjon a babám és éjszaka ne keljen fel evés miatt, mit adjak neki inkább? Jó éjszakát,2-es tápszert vagy tejpépet? (6 hós baba)

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld az éjjeli tápszert, mert a fiam a tejpépre elég sokat kér inni. szóval lehet, h akkor éjjel azért kelne, mert szomjas. próbáld ki, ha beválik akkor ok, ha nem, akkor még mindig mehet a tejpép, hátha ő nem szomjazik meg rá.
2009. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel, ugyanis a 6 hónapos lányom újabban 2 óránként kel éjszaka, és csak cicin alszik vissza, nem tudom, éhes vagy csak magamra szoktattam, ugyanis az első nyikkanására ugrok. Tápszerezni nem szeretném, és a tejtermelésnek is jó az éjszakai szopi, de ezt már nem bírom. A tejpép az neem tápszer? bocs ha butát kérdeztem :)
2009. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Aztán rájöttem, hogy hiába próbálkozok minden féle tápszerrel, egyik sem elég laktató neki. Átszoktunk a tartalmasabb vacsira. Vagy én főzök neki zöldségeket husival, vagy üveges bébiételt adok neki leturmixolva cumisüvegből. Olyat, amiben husika is van. Azóta megint átalussza az éjszakát, maximum inni ébred fel.
2009. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor az is gond lehet, hogy 4 hósan elkezdtük a hozzátáplálást, de leálltunk vele 1 hó után, mert amennyire evett az elején, az utolsó héten meg szinte semmit nem evett meg. Pedig már alma, banán, őszi, sárgarépa úgy csúszott, hogy csak na. Nem tudom ennek az okát se, talán a foga?
2009. dec. 13. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!