Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora (volt) 4 hónapos...

Mekkora (volt) 4 hónapos babátok? És születéskor? Anyatejes vagy tápszeres?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 16:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nekem is nagyon mozgékony a "kisebbik" babám,már forog hátról hasra,meg állandóan menne vhova:) csak még ugye nem tud. A nagyobb,husibb babám is oldalra forog,meg a tengelye körül össze-vissza,de ő sem kövér vagy vmi...ennek ellenére mint már írtam,van aki le"hatalmasozta" őket a súlyukat hallván. Ezt utálom! Na???Akkor egy 7-8 kilós baba mi? Lefogadom,ha látnám őket,rájuk sem mondanám,hogy óriásbébi.

Sztem ne aggódj te sem azon,hogy kisebb súlyú a babód a többinél,ha jól érzi magát akkor minden okés:)

2011. jún. 30. 13:09
 12/13 anonim ***** válasza:

A másik "pehelysúlyú" baba anyukája vagyok. :)


Ha nagyon mozgékony a baba akkor természetes, hogy nincs súlyra annyi, mint aki még ráérős :) Amivel szintén nincs semmi baj!


Az én lányom már 2 éves és mivel mozgékony (a mai napig) mindent előbb kezdett el. Mindenki anyuka legüzüzi, de szerintem és a védőnő szerint is nagyon csinos kislány. :)

11,5 kg viszont 93cm! Magas, karcsú, így nagyon eloszlik rajta a súly és tiszta izom, babapocak is épp hogy tessék lássék van és eszméletlenül sokat eszik!


Nem kell aggódni, most már a duplázást (félévesen) és a triplázást (1 évesen) se veszik olyan véresen komolyan. Hiszen a baba a szülei jellemzőit is örökli.

2011. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen.Ha mi vastag csontozatúak vagyunk,a babánk mitől lenne pehelysúlyú...és fordítva. Sztem minden baba formás ha nem extra sovi vagy extra kövér:)
2011. júl. 1. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!