Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett az én bátor és jó...

Mi lett az én bátor és jó kislányommal?

Figyelt kérdés
Kislányom pénteken lesz 10 hónapos.Eddig nem félt az ördögtől se,és kis hisztiket leszámítva egy angyal volt.Múlt hét csütötök óta viszont egész nap csak hisztizik nem jó neki semmi,ha idegent lát,vagy hozzászól valaki rögtön sír:(olyanoktól is akivel eddig jól elvolt:(Mi lett vele?
2011. jún. 29. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás+ rájött, nem mindenki anya... Egyáltalán nem baj, ha egy kisgyerek nem mindenkire mosolyog... Ha tiszteletben tartják az ő kis magánszféráját, akkor hamar túljut ezen az időszakon... Mi se vigyorgunk amúgy boldog boldogtalanra... miért kellene így tennie egy kisgyereknek?

Itt a linkes választ én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg szeparációs szorongása van
2011. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nehogy ezen parázz, így van jól, a gyerek úgy viselkedik, ahogy egy korabeli a „könyvekben le van írva”! Ez is el fog múlni (és jön a dackorszak:). Az lenne a gond, ha most folyton mindenkivel bratyizna (akkor a veled való kapcsolata lenne fura).
2011. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!