Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam egyre többször kel az...

Kisfiam egyre többször kel az éjjel szopikázni?

Figyelt kérdés

8 hós, s pár napos kora óta átaludta az éjszakát. Bejött a nagy meleg, s gondolom, szomjas volt, s kelt hajnalban inni, de most már ott tartunk, hogy 3 óránként-vagy még ritkábban-kel enni éjjel.

Ez mitől lehet? Leszokik majd róla, s visszaáll a rend?

Köszönöm!


2011. jún. 30. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
nem szopikázik, hanem te szoptatod......nem értem , h amint a lányok 60%-a anya lesz, akkor fölvesznek vmi idióta gügyinylvet.....-.-
2011. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felettébb hasznos választ! Esetleg érdemben is hozzá tudsz szólni a kérdéshez?

Ha nem, akkor további szép napot mások kioktatásához!

2011. jún. 30. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki éjszaka inni? Valami édes cuccot? Mert akkor ne csodálkozzál, hogy ezerszer felkel. Éjszaka kizárólag vizet szabad adni inni a gyereknek, különben gyorsan úgy lehet járni, mint te.
2011. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem édes cuccot, hanem a legtermészetesebb dolgot --> anyatejet!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 30. 07:50
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Értem, akkor kizárólag anyatejes babáról van szó (elnézést, csak a kérdésből nem derült ki, és sokan sajnos ilyen korban már nyomják a gyerekbe a cukrozott teát...).


Az előbbit ebben az esetben is fenntartom, egy ekkora gyerkőcnél, főként, hogy eddig az éjjelt átaludta, nem jó, ha visszaszokik az éjszakai evészetre. Én a te helyedben beszereznék egy csőrös poharat (nekünk nem a márkásak jöttek be, hanem az egyszerű csőrös ásványvizes flakon), és nappal megtanítanám abból inni, éjszaka pedig ha felkel, akkor csak abból kínálnám. Biztosan lesz néhány kellemetlen éjszakátok, hisztizni fog a ciciért, de ha következetes vagy, néhány nap alatt letesz erről az új szokásáról.

2011. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy éhes??

Lánykám is közel 8 hónapos, ő is jó alvó volt,de aztán elkezdődött a fogzás, most jön neki a felső kettő, és katasztrófák az éjszakák,most éjszaka,félóránként- óránként ébredt,és sehogy nem nyugszik meg csak a cicin.REmélem tudunk még egyszer két óránál többet is egyhuzamban aludni:):)

2011. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A vizes dolgot már próbáltam, de Ő mág nappal sem iszik olyan sokat, éjjel meg nem is kell neki.

---

A fogacskák lennének? Mert a felső kettő nekünk is útban van. Remélem akkor csak erről van szó! Amúgy nem nyűgös, csak enni akar, és már alszik is.

2011. jún. 30. 08:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen csak tényleg éhes, szerintem lefekvés előtt már adhatsz neki jó laktató főzeléket is.
2011. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap egy jó nagy adag tejpépet evett vacsira, s mégis.
2011. jún. 30. 08:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Éhes egyértelmű. Éjszaka leállnak a szervek, még nagy melegben sem kel fel az ember inni. Az éjszakai alvásnak pont ez a lényege, háborítatlan.

Nálunk is pont ugyanez volt és változtatni kellett. Nálunk érdekes módon, nem a vacsorával volt gond, hanem az ebéddel. Én magam főztem neki és hirtelen ötlettől vezérelve lecseréltem bolti üvegesre, és rendbejött, azóta sem kelt fel egyszer sem éjszaka. Azt mondta a doktornő, hiába volt, hogy tettem bele mindent és saját termesztésű zöldség- valahogy mégsem volt ugyanaz, hiszen a tápanyagtartalmát, vitamintartalmát nem látom kivülről. És a bolti pedig biztosan tartalmaz megfelelő mennyiségű tápanyagot.

De a szomszédom, akinél ugyanez volt, este is főzeléket adott neki, nem tejpépet.

2011. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!