Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki többször cserélt tápszert,...

Aki többször cserélt tápszert, az milyen időközönként cserélte? Mennyi időt kell várni, hogy rájöjjek ez a tápszer jó-e neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:04
 1/2 coffeez ***** válasza:

Szakemberek szerint nincs olyan, hogy nem szereti. Én személy szerint elhiszem, hogy van ilyen. Négy hónapos volt a babánk, mikor elkezdett látványosan kevesebbet enni. Amikor kezdett jóllakni, a többit otthagyta. Belekóstolt, aztán gyorsan elfordította a fejét. Ebből következtettem arra hogy enne még, csak nem ezt. Milupa Milumil HA Optima volt. Aztán utána néztem hogy 4 hónapos korban alakul ki az ízérzékelés, és ez a tápszer tényleg bűn rossz.. Beba Ha-ra váltottunk, aminek van egy kis dobozos tej feelingje :) Az előzőhöz képest ég és föld. Ette is a kicsi, már 7,5 hónapos, most is ezt eszi, csak ugye már HA 2-est.

Banános ízűt nyomatják az anyukák, de az semmiképpen nem jó. Vagy aroma van benne(akkor azért), vagy igazi banán, az meg nem való kisbabának. Székrekedést csinál, és mivel déli gyümölcs, az sem ajánlott 6-7 hónapos kor előtt.

Sok sikert! Jó babázást :)

2011. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 hete adtam már neki hasfájósoknak valót a sima helyett, amikor mondtam a védőnőnek, hogy nem használ semmit, és többet bukik tőle, visszaállnék a régire. Azt mondta, várjak még 1-2 hetet szerinte, lehet, csak nem szokta meg a gyomra.

Még egy hetet vártam, tehát összesen 3-at.

Aztán próbáltunk megint másikat, attól elsőre úgy üvöltött, hogy másodjára meg se akarta enni, még próbálkoztam vele 1-2 napig, aztán hagytam, megint vissza a régihez.

2011. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!