Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz akcios a Tescos...

Mikor lesz akcios a Tescos lila Midi (3as) pelus?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a szórólapokat kell böngészni. ha jól emlékszem januárban volt nagyon leárazva. tehát nemsokára megint várható lesz. én ilyenkor szoktam min 10 cs pelót venni egyszerre. (2 gyerekem van)
2009. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban is akciós volt. Akkor 1999 volt csomagja. De ha regisztrálsz a Tesco honlapján akkor küldenek e-mailt amikor megjelenik az új akciós újság. [link] itt tudsz regisztrálni.
2009. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Regisztralok meg most. Amugy Nagyvardon elunk es itt nincs szorolap. En is vettem nemreg 1999 FT ert, hogy kiprobaljam, de nem tudtam hogy akcios volt. Ha tudtam volna...... Amugy nagyon bevalt, sokkal jobban, mint a Pempers. Jo kis gumis hatul es a ragasztofulecskek is. Szuper.
2009. márc. 27. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azért szeretem jobban. Amúgy a Rossmanost is nagyon dicsérik itt az anyukák. Most az is akciós,1899. Én ezt akarom még kipróbálni,de most bontottam 1 cs. tescost,és még van egy. Bevásároltunk mi is belőle. :)
2009. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!