Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fájt valakinek, hogy...

Miért fájt valakinek, hogy nem olyan kérdést tettem fel, ami "korrekt" volt?

Figyelt kérdés

Nem rég feltettem egy kérdést, amiben link volt. Azaz megkértem a facebookos anyukákat, hogy szavazzanak a kisfiamra.

Természetes módon, valamelyik féltékeny, rosszindulatú anyuka ezt be is jelentette. Érdekelne, hogy miért fájt neki, hogy én feltettem egy ilyen kérdést?

Tény, hogy nem lehetett volna linket alkalmazni, vagy ilyet kérni, de ezt csak a kiírás után olvastam el. Egyáltalán nem értem ezt a gyerekes rosszindulatot.


2011. jún. 30. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, tuti azért jelentette, mert féltékeny volt...
2011. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd a fenébe! Küld el privibe a linket és én szívesen szavazok :) Ilyenek az emberek, szokd meg főleg ezen az oldalon!
2011. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
biztos fájt neki hogy a te kisfiad szebb mint az övé :-)
2011. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D Aranyosak vagytok, de mégis bosszantó. Pár az évek alatt megszokhattam volna már :)
2011. jún. 30. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam, de biztosan nem is jelentettelek volna fel. én az ilyen kéréseken átugrok. nem szavazok elvből sem. valahogyan számomra nem tiszták ezek a szavazós játékok.

s lehet akik bejelentettek, ugyanígy gondolkodnak. nem hinném hogy féltékenység vezérelné őket. én sem vagyok féltékeny más babájára, mégsem szavaznék sosem. számomra az én gyereem a legszebb és legértelmesebb baba a földön. de szerintem mindenki így van vele! ez nem féltékenység!


bár lehet hogy akik bejelentették azok is indultak a babáikkal? egyébként milyen szavazás volt?

2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj,hát van ilyen! Én anno egy válaszomban azt írtam,hogy ismerek egy szakembert,olcsó is,priviben ha akarja a kérdező,megadhatom az elérhetőségét. Jelentve lettem a modinak,és ki lett törölve a válasz.


Vannak emberek,akik nem tudnak magukkal mit kezdeni. Ezt soha nem lehet megszokni!

2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szállás. hu indított egy babafotó pályázatot, ahol a legtöbb szavazatot kapó babák nyaralásokat nyerhetnek. Plusz mellé, a legjátékosabb baba, egy játékcsomagot nyerhet nagyobb összegben. Lehet, hogy badarság, de sokak szerint valóban szép kisfiunk van, így beneveztem. Ha már lúd, legyen kövér gyűjtöm a szavazatokat is.
2011. jún. 30. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is elküldheted a linket én is szavaznék rá. Hátha összejön a nyeremény.
2011. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

ált nem nézem meg ezeket a kérdéseket

mivel szerintem nem ide való

ez az oldal nem azért van h arra kérjek idegeneket h szavazzanak egy "versenyen" a gyerekemre hanem arra h segítséget nyújtson annak akinek kérdése van


és egy szavazás nem kérdés ! így nem itt van a helye

2011. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!