Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi kinnt állt egész...

A babakocsi kinnt állt egész télen a pajtában. Lett oldalt pár pici penész folt rajta és a hátsó kerekei nagyon nyikorognak. Mivel lehetne a penész foltot kiszedni? Esetleg ecet?

Figyelt kérdés

Próbáltam körömkefével mosogatóval ,de nem jött ki....Igaz a fele kijött de a többi nem is fog???

A kerekét próbáltam olajozni...Lehet többet kellene rátennem???Mármint az olajból.

Vagy veszett ügy.

Van másik sportkocsi ezért ezt szerettem volna eladni....Jó kocsi chicco.


2011. jún. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A pajta az az istálló?
2011. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerékre WD-40-et fújj. Penészre próbálkozz a Szavóval. De azt ne fújd rá inkább egy rongyal vidd a felültre.
2011. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a pajta nálunk a fészer vagy nem is tudom mit mondjak rá,a kertben egy kissebb házikó amin nincsen ablak csak 2 ajtó.Egyik részében a fa van a másikban a fünyíró satu stb....
2011. jún. 30. 19:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Szavóval??Az mi ??Hol lehet venni???
2011. jún. 30. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ultra savóra gondol szerintem a válaszoló, permetes penész elleni szer, van reklámja is. Biztos láttad már. És tényleg jó, bár ruhán még nem próbáltam.
2011. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
WD40,nem fog nyikorogni a kerék!
2011. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem azért de nem mindegy, hogy mi a pajta? :D


az én babakocsimon is lett penész folt. Akkor a huzatot levettem, beáztattam a kádba egy éjszakára, úgy, hogy vanish oxi action porral bedörzsöltem a penészfoltokat. másnapra eltűnt, hála égnek.


a szavo-val vigyázz, ki ne szedje a színt!! a vanish nem szedi ki a színét, csak a foltot :)

2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!