Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátok hányszor...

11 hónapos babátok hányszor eszik egy nap tápszert/anyatejet? Jó így a kislányom étrendje?

Figyelt kérdés

Kell még reggel este? Én most kezdtem bevezetni a szilárd vacsorát és így alig eszik lefekvéshez tápszert. Reggelire még azt issza.

Étrend: 7-8 körül 240 ml tápszer

fél 11 körül gyümölcs néhány kiskanál joghurttal

12 fele ébred: ebéd valamilyen húsos étel (főzelék, tészta, rizses étel)

4 fele túrókrém joghurttal

7 fele gyümölcsrizs, vagy kenyér valamilyen feltéttel

fél 10 fele tápszer kb. 100-150 ml

Jó így?


2011. júl. 1. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Ahogy írod, úgy néztem, hogy megvan a kb. fél liter tejalapú élelmiszer, zöldség, gyümölcs, hús.

Az én lányom 16 hónapos. Nem nagy evő, ezért mi úgy oldottuk meg, hogy fürdés után megissza a tejcit, majd ha később lefekvés előtt kér még enni, akkor kap kenyeret-zsemlét. Ez majd később arra is jó lesz, hogy lefekvés előtt még el tudjon menni pisilni, és könnyebben lesz éjszaka is szobatiszta. Próbáld meg így, ha keveselled az esti tápszer mennyiséget.

2011. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!