Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hete kért kölcsön pelenkát...

3 hete kért kölcsön pelenkát mert nem volt nekik azota nem jelentkezett, vagy ha irt is akkor emlitést sem tett rola! Milyen barát az ilyen? Vagy én vagyok b. kó hogy elvárok vmit?

Figyelt kérdés
Barátnőm(vagyis a védőnőnél ismertük meg egymást)most másfél évesek a gyerekeink,2 hetente szoktunk találkozni!Kért kölcsön 12 db pelenkát,és mondta 2 nap mulva vissza adja!Azota nem tett rola emlitést!Nem a 12 db pelenka miatt vagyok felháborodva!hanem azon hogy nem beszél rola!Mondaná azt hogy ne haragudj de nem tudom vissza adni!Legalább mondana valamit!De igy olyan mintha...hát nem tudom!
2011. júl. 1. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát én szerintem megemlíteném, ténleg nem a pelenka miatt, csak legalább mondaná
2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg szégyelli,hogy nem tudja visszaadni.Én nem háborognék ezen ennyit.Nem öröm ám ilyen helyzetbe kerülni,hogy annyira nincs pénzük,hogy nincs mit a gyerek feneke alá tenni.
2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy éppenséggel nem a 12 db kölcsönkért pelenka most a legnagyobb gondja vagy gondjuk.

Legyél türelmes.

Ha az anyagi helyzetetek nektek is rossz, akkor se 'akadnék' ki ezen.

Örülj neki, hogy nem pénzt kért ...

2011. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ha azt látnám hogy nincs nekik akkor nem is idegesiteném magam ezen,de aki nyarlani megy meg triciklit vesz a gyereknek akkor???????
2011. júl. 1. 13:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá! Oké, hogy barátnő, de 12 db pelenka az nem kevés és nem is olcsó!! Ha 2-3 db lenne, még oké, talán felejthető. Na de 12?

Nem vagy bunkó, jogos a "felháborodás"!

2011. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Kérj kölcsön tőle pár darab pelenkát,de te add is vissza!
2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp anyagilag gondjuk is lenne, attól még megemlíthetné, hogy nem felejtette el a pelust, csak épp...
2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
13:20-as köszönöm én is igy érzem!
2011. júl. 1. 13:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

13.20-as vagyok.


Én biztos ezt tenném,én is jártam így csak pénzzel,hát én is kértem "kölcsön". Ekkor leesett neki hogy vissza kéne adni ha már kölcsön kért.

2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, hogy hónap vége van a pénztárcádban is, és kért múltkor 12 db. pelust! Ha most vissza tudná adni akkor nagyon örülnél mert az "szinte" már egy fél csomag!
2011. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!