Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma döntöttem el, hogy kiságyba...

Ma döntöttem el, hogy kiságyba szoktatom 17 hetes babámat, szerintetek mennyi idő alatt fog működni?

Figyelt kérdés
Délelőtt 45 percet aludt benne, most pedig 12-12.25-ig aztán mindig sírt, hogy vegyem fel a Suttogó szerint csináltam, mindig fel vettem, meg vígasztaltam, rögtön elaludt letettem ez így ment 5x. Viszont mindig felébredt, látszott rajta fáj a pocakja. A végén ordított íjba feszítette magát, rugkapált. Azóta megyugodott, kézben van, de ahogy leteszem sír és így kézben is nyödécsel, nyom. Így, hogy tartsak ki? A másik, hogy tornáztatom többször egy nap, sokat mozog, szélcsövezem és már nem eszem semmit. Így nem is alussza ki magát. Mit tegyek még? A csodaszereket már végig próbáltuk. Miért nem jön ki aminek ki kell jönni mikor annyira erőlködik?
2011. júl. 1. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be,hogy az oldalára fordítottam,nekem háttal,ütemesen ütögetem a fenekét,közben ss...ss...ss mint a suttogóban,ja és redőny lehúzva,együtt odamegyünk szép álmokat napocska megyünk alukálni stb (suttogó)
2011. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hasra fektetni és rakd körbe vagy szopis párnával vagy takaróval, h kisebb legyen körülötte a hely és tud mihez bújni, nálunk ez vált be.
2011. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos, igaz? 3 hónapos kor körül el szokott múlni a pocakfájás, szerintem vidd orvoshoz.

szoptatsz és nem eszel semmi??? vagy tápszeres? mondjuk akkor nem írtad volna, hogy nem eszel. lehet azért fáj a pocakja mert nem eszel semmit, nem tud kakilni mert nincs mit, alig van tápértéke a tejednek

talán kezd ott, hogy eszel, sokat, változatosan és keresd fel az orvosotok. hasi uh-on voltatok?

2011. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírok vele, én is hasra teszem. Cumi, szundikendő, és ütemesen paskolgatom a fenekét.

Pocakfájás valóban nem jellemző már ennyi idősen, érdemes lenne megkérdezni a gyerekorvost is.

A kiságyba szoktatás nálunk nagyon hamar ment, a 2. napon már szó nélkül elaludt egyedül. De van olyan, akinél 1 hét is lehet.

Nem írtad, hogy anyatejes, vagy tápszeres-e? De ha tápszeres, akkor almalevet adhatsz már neki, megoldja a kaki gondokat. Nálunk is szokott segíteni, előtte mi is mindig segítettünk, hogy tudjon kakilni szegényem.

18 hetes baba anyukája

2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy ma amúgy valami van a levegőben, mert az én jó alvóm nem hajlandó 45 percnél többet aludni. Máskor 1,5-2,5 órákat is alszik.
2011. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

8-án lesz 4 hónapos az orvosok egyöntetűen azt mondják hasfájás, már mindenféle vizsgálata volt és az orvos már rosszul van, ha hívom. Kakija van és tud pukizni is, de még így is sok szél jön a szélcsővel. Anyatejes, hétfő óta vigyázok az étellel nagyon és figyelek jobb lesz e, de nem vettem észre, most valaki felvetette a tejcukor érzékenységet írtak is rá laktázt, de az orvos szerint nem az, bár a tünetek szerint lehet amennyire utána néztem, de majd kérek ez irányba vérvételt.

Köszönöm a válaszokat a körbe párnázást fogom csinálni az tényleg jónak tűnik.

2011. júl. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!