Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaznatok 9 es fel hos babaval...

Utaznatok 9 es fel hos babaval ugy hogy elotte repulovel 2 orat kellene menni es utanna meg buszozni 2 es fel orat?

Figyelt kérdés
a buszra is varni kellene majdnem 3 orat. Ahova mennenk nincs kisagy koztunk aludna. Bevallalnatok igy az utat ekkora gyerekkel?
2011. júl. 1. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

féléves korukban már repültem az USA-ba. átszállással, 3-4órás várakozással a reptéren.

Amikor már hárman voltak,akkor a baby-vel egy 2 és egy 4 évessel.

Semmi gond. a kicsi elalszik bárhol. Ha pedig nem is egyedül mész,akkor végképp semmi probléma

2011. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én be, nem hinném, hogy ez jobban megvisel egy 9 hónapos gyereket mint egy felnőttet. Én is utaztam így többször, amint becsekkoltunk a szállodába az első dolgom az volt, hogy bedőljek az ágyba. Arra készülj fel, hogy nagyon fárasztó lesz mindenkinek.
2011. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ, hova:)

de én lehet, hogy nem, mert nekem nyűgös babáim vannak:)

2011. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! Sokat utazunk a gyerekkel,még kisebb volt könnyebben utaztunk most,hogy már 3 éves nehezebb.
2011. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!