Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babával hogy...

10 hónapos babával hogy utaznátok 1000km-t? Mikor indulnátok este vagy reggel? és miért?

Figyelt kérdés
autoval megyünk,jó tanácsokat is várok,hétvégén megyünk.jobban érdekelne olyan aki már ment ennyit
2010. aug. 3. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én még nem mentem,de tesómék igen-két gyerekkel.Ők amig kicsik voltak mindig este indultak el,/9-10 körül/hogy a gyerekek bírják az utat,igy többnyire átaludták neki.
2010. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is igy szeretnék indulni és remélem átalussza,bár félek mert alvás közben ö nagyon aktiv és az ülésben nem tud majd mozogni.
2010. aug. 3. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:

ja,és valaki mindig ült mellette/mellettük hátul-ne kelljen megállni inni,meg ilyesmi.

Jó utat!

2010. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp este menjetek!

A sofőrnek idegörlő lesz valószínű/főleg ha halk zene is szól, hogy a baba ne riadjon fel /, de a gyerkőc jobban bírja, mint nappal a kuka melegbe

2010. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a soför:(
2010. aug. 3. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok:

nincs mózeskosaratok? Masszív, keményfalu? Abba tudna feküdni és be tudod csatolni!

2010. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy az lesz,mózeskosár.csak a mienket nem lehet bekapcsolni,ugyhogy mégse lesz...van hurcim abba még belefér,abban eléggé jol fekszik
2010. aug. 3. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:

"hurci"?

Amúgy ha Pápa környéki vagy, szívesen kölcsön adom a miénket! Azt be lehet csatolni, chicco mózes.


Majd azért előtte igyál egy kis kávét :(

2010. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen este, mert reggelig aludt kocsiban a hordozóban.

Amúgy eddig 2x voltuk ilyne hosszú úton, 5,5 és 7,5 hónapos koráában.

Akkortájt és még később sem aludta át itthon az éjszakát, de kocsiban végig szunyált, csak cicizni kelt fel hajnalban.

2010. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

előző

Nálunk a párom szokott vezetni, (amig csak a nagyfima volt még csak, vele is rendszeresen mentünk éjjel), szóval betéraz magának jó pár Red Bull-t az útra.

Én (is ) aludni szoktam:-)))

2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!